2733
2734
اطلاعاتم از علایقم کمه چکار کنم

مشاوره تحصیلی 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم گف به چی علاقه داری؟ خو بردار من اگه میددنسم که پیش تو نمیومدم

اون بیخودی بوده جای خوب برو. تست داره.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2731

علاقه و  استعدادتو ببین باید بدونی از پسش بر میای یا نه،من خودم حقوق خوندم دارم آماده میشم برایه آزمون وکالت اعصاب به شدت قوی میخواد،پول توش هست به شرطی که چیزی بارت باشه و زرنگ باشی،زرنگی و خوب حرف زدن، رشته و حرفه ای هست که بدترین چیزارو آدم توش میبینه جوری که بعدش به خودش میگه آدم دیگه نمیتونه حتی به پدرو مادرو زنو بچه برادر خواهر...به عزیزاش اعتماد کنه پس باید از لحاظ روحی روانی کشش داشته باشی احتمال اینکه جونتم به خطر بیوفته خیلی بالاست اگه بخوای وکیل موفقی باشی در حدی که بخوان به قتل برسوننت

2738
پس شما شغل و درامدت چیه؟

من دارم کاردانی آیتی میخونم و مثل یک عدد سگ پشیمونم

همش میگم کاش اینهمه پولو میدادم یه حرفه یاد میگرفتم کار میکردم باهاش

چون الان هرجا بخوای بری کار کنی دیگه نمیگن مدرکت چیه میگن چی بلدی

ماام که اصلا کار بهمون یاد نمیدن جزوه میدن بخونیم امتحان بدیم

چون اینارو دیدم میگم

البته اینچیزا سلیقه ایه ولی به هرکس که بخواد الکی پول کلاس کنکور و شهریه دانشگاه بده همینارو پیشنهاد میکنم

خودتون رشتتون یه؟بر چه مبنایی زفتین؟

من لیسانس مهندسی عمران بودم مبنام شهرت عمران و رشته تاپ بودن بود!

ارشد روانشناسی بر مبنای علاقه  رفتم منابع کنکورشو گرفتم یکم خوندم با دانشجوهاشم حرف زدم بعد مطمین شدم که همین رشته رو میخوام. 

ببین از روی اسم انتخاب نکن. برو چهارتا منابع درسی لیسانس حقوقو ببین چهارتا هم از اون دوتا. باید وقتی کتاباشو میخونی کیفففف کنی. حس نکنی اه درررس . حس کنی جات همینجا تو همین مباحثه. 

من دارم کاردانی آیتی میخونم و مثل یک عدد سگ پشیمونم همش میگم کاش اینهمه پولو میدادم یه حرفه یاد میگ ...

خب رفتی تاحالا سرکار؟

من ندیدم جایی بگن چی بلدی اول میگن رشته و دانشگاه؟؟ بعدش از بین اونایی که مدرک دارن اونی که سواد و مهارتش بهتره رو انتخاب میکنن. 

درسته مهارت مهمه ولی بدون مدرک هم جایی بهت کار نمیدن. بعدم مجبور نیس آدم دانشگاه پولی بره میشه روزانه خوند. 

خوب الان کار برا فوق روان هس؟

برا من و خیلیای دیگه هست طبیعتا خیلیاشونم بیکارن! 

خب رفتی تاحالا سرکار؟ من ندیدم جایی بگن چی بلدی اول میگن رشته و دانشگاه؟؟ بعدش از بین اونایی که مدر ...

نه سرکار نرفتم به کاردانی چیکار میخوان بدن لیسانسش الان بیکاره من که هیچی. درسته مدرک مهمه ولی اگه کار بلد نباشی شوتت میکنن بیرون اینم هست

شما خودت مدرک بالاتر از من داری یکم جبهه میگیری در برابر حرفام ولی واقعیت همین شده...تلخه اما متاسفانه حقیقته

وسط این پارتی بازیا دیگه کاری برای ما بی کَسا نیس