2737
2734

نمیدونم چمه اینقد گریه کردم سردرد شدید گرفتم ..خیلی خستم..امشب عروسی دوست شوهرم بود رفتیم چرا بعضی اینقد عاشقن...چرا شوهرم امشب بخاطر تنباکو فحش بارونم کرد هیچ حرمتی نیست امشبم ک این عروس و داماد دیدم (انشالله ک خوشبخت بشن عاشقشون شدم) ..بغض کردم ما حتی روز عروسیمون اینقد عاشق نبودیم ...

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بخدا ادم حسودی نیستم ...فقط میخوام درد و دل کنم 

انشالله همه خوشبخت بشن من شوهرم خیلی هم دوستدارم 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

انقدر در ظاهر قضاوت نکن.این حرف انقدر کلیشه ایه که خودمم دوست ندارم بگم..اما الان من و شوهرم و هر کس میبینه میگه واااااای خوش بحالت شوهرت عاشقته...میمیره برات.همه جا ازم میگه.اما از دوست داشتن زیاد خفه ام کرده.نه اجازه میده برم سرگار.همش میره مغازه زرت زرت میاد خونه.اجازه ندارم دوستی داشته باشم چون از نظرش همه ی مشکل دارن و برای من سم.تو همه چیم قاطیه.ورزش

لباس.حموم.رنگ لاک.خلاصه بگم کلا هیچ استقلالی ندارم.حتی ب بچه ی ۱سال و نیمه امون حسادت میکنه...تا میتونی نفس بکش

بهم گفت  ج ..ن حرومزاده مادر ....پدر..... هرچی از دهنش درومد گفت هرچی ک ب زنگ خراب میگن خیلی دربدر داشتم کیست دارم یکم ک شلوارم دیر عوض کنم خیس بشه دل در میگیرم ....گیر داد تنباکو بیار رفتم قرص بخورم شروع کرد

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم
2706