2737
2739

شاید جلو دربودی با دوستات ناراحته 

معمولا مردا خوششون نمیاد زن جلو در بمونه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بهش گفتم الانم باهاش قهرم جواب شم نمیدم همش بهونه های الکی میاره اصلا هیچ وقت بهم توجهه نمیکنه خ ...

ببین گلم اگه هیچوقت بهت توجه نمیکنه مسئله ش فرق میکنه با این موضوع امروز...

باید باهاش،صحبت کنی اگر رودر رو نمیتونی همه چیزو بگی براش بنویس... بعد ببین چی جواب میده

در آخر سبک سنگین کن ببین خوبیاش بیشتره یا بدیش... اگر نمیتونی از الان که عقدین فکر کن و تصمیم بگیر

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2731
ببین گلم اگه هیچوقت بهت توجه نمیکنه مسئله ش فرق میکنه با این موضوع امروز... باید باهاش،صحبت ک ...

اره خواهرم بهش میگم خب خیلیییی زیاد اصلا انگار نه انگار با اونم وقتی هم حرف طلاق میزنم دیوونم میکنه.... منم خیلی احساساتی هستم اصلا نمیتونم با بی محلی کنار بیام... اونم فقط با من این رفتارارو داره با بقیه دوس دختر اش انقد.... نمیتونم بگم

2740
اره خواهرم بهش میگم خب خیلیییی زیاد اصلا انگار نه انگار با اونم وقتی هم حرف طلاق میزنم دیوونم میکنه. ...

با بقیه دوست دختراش😱😱😱 مگه دوست دختر داره؟؟

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
چی گفته حالا 

منو طلبکار کرده من بهت مسیج دادم جواب ندادی منم از ت ناراحت شدم! خب من گوشیم تو کیفم بود اصلا ندیدم ! میگه تو باید ناز منو بکشی.... منم که داشتم دق میکردم فقط قسمش دادم هیچی نگو بیشتر از این