2733
2734
یه دوستی داشتیم می گفت یه دختر اولین چیزی که توی یک پسر دنبالشه همسر و ازدواج هست.اما یک پسر به آخری ...

دقیقا ددست گفته البتهدقسمت اولشو همه دخترا از آشنایی با یک پسر دنبال ازدواجن ولی همه پسر ها نه بعصیاشون هستن بعضیاشون نه

یک عدد مستر(آقا)هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تو فامیلتون فرهنگه که شماره همو داشته باشین که هیچی:؛ ولی اگه فرهنگتون نیست و روابط دختر پسرای ف ...

موبوگرامم قطعه😂😂😂

ولی داره یه بار پیامم داد زدم تو پرش دیگه پیام نداد

2728
تو چی ازش دیدی که احتمال میدی دوست داشته باشه؟

نوع رفتاراش . من امسال انتخاب رشته دارم خیلی اصرار داره طرف کارای بیمارستانی نرم . سرحرفو هی باز میکنه .

چن وقت پیشا خودشو کشت من براش چایی ببرم هی گف نه مروارید برام بیاره . یه بار امتحان سرویس داشتم بیرونا گردش بودیم اومد یادم داد . 

نوع رفتاراش . من امسال انتخاب رشته دارم خیلی اصرار داره طرف کارای بیمارستانی نرم . سرحرفو هی باز میک ...

آخی عزیزم یه کم مشکوکه خب ، ولی سعی کن دل نبندی که خدای نکرده اگه سوتفاهم باشه اذیت نشی

2740
آخی عزیزم یه کم مشکوکه خب ، ولی سعی کن دل نبندی که خدای نکرده اگه سوتفاهم باشه اذیت نشی

همینش بده علاقه خاصی بهش ندارم ولی از این مرموز بازیاش بدم میاد . اینا چن نمونه کوتاه از شیرین کاریاشه