2733
2739

از کی سر و سنگین شدید باهاشون؟؟

همش تو این چند ساله ازدواجم شوهرم زدم تو سرش برای خانواده ام میگفتم هم خون اممند،میگفتم احترام بزارم ب خانواده ام و عزت بزارم ک هوا برش نداره ک بی کس هستم و یوقت کاری باهام بکنه،

ی کاری یا جایی ميگفتند اگه خلاف دل خودمو شوهرمم بود انجام میدادم ک میگفتم عوض دلشونو بدست میارم،

اما عزت گذاشتم عزت ندیدم و خار شدم،

مادر و پدرم اگه حرفی یا تبعیضی یا هرچی انجام دادند جای پدر و مادری گذاستم و تا آخر عمرم توفم بکنند تو صورتم نوکرشونم،ولی دلم شکسته از خاهر برادرام،

جز نجاست چیزی ندیدم جز اینکه همیشه خوردم کردند چیزی ندیدم نمیگند این خاهر کوچیکه ما ک الان بارداره و 28سالشه یکم بهش عزت بدیم چقدر بعضیا بی چشم و رو هستند انقدر براشون مخبت کردن

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چراعزیزم شاید باردارهستی کمی حساس شدی .

هزار بار کاراشونو ب مامانم گفتم ولی میگه چ میشه کرد،یا میگه تفرقه میفته ول کن یا میگه اوجش تو رو منو پدرت یجوری دیگه دوست داریم

من خواهری کوچکیم اصلا ادم نیست اصلا دوره خواهر برادری گذشت رفت اصلا خودشو گرفته فک میکنه چ خبره از روزی ک دگ نامزد دکتر پیدا کرده غرور گرفتش اصلا حز خانواده حساب نمیشه ..هیچ محبتی ازش ندیدم منم گفتم هیچ محبتی بهش نمیکنم 

هزار بار کاراشونو ب مامانم گفتم ولی میگه چ میشه کرد،یا میگه تفرقه میفته ول کن یا میگه اوجش تو رو منو ...

ازچیزی که اذیتت میکنه کمی فاصله بگیر.سعی کن کمتربرخورد داشته باشی باهاشون

اشتباه کردی و رهاشون کن از الان

از درد آبرو داری از درد اینکه یوقت خانواده شوهرم نفهمند با خانواده ام چپم موندم ب قرآن دلم نمیخاد حتی تواین موقعیت و حتی  تو این کینه ای ک دارم کسی از بیرون ب خانواده ی تو بگه

از درد آبرو داری از درد اینکه یوقت خانواده شوهرم نفهمند با خانواده ام چپم موندم ب قرآن دلم نمیخاد حت ...

نیازی نیست شوهرت بفهمه بگو باردارم کمترمیتونم برم جلو اون تعریفشون کن ولی درواقع کمتر رفت او امد کن 

2706