2733
2734

پدر من گیلانیه راستش خیلی مهربونن ولی فکر میکنم با خودشون بهترن مثل همه شهرای دیگه با غریبه ها زیاد نمیجوشن.البته شوهرمم جنوبیه و عاشق گیلانه غریبی هم نمیکنه همه هم باهاش خوبن.اما یه تهرانی یادمه بیچاره خونه خریده بود همسایه هاش هی بیل زده بودن اومده بودن تو محدوده خونش وادارش کرده بودن خونشو بفروشه.میگم که هرجا خوب و بد داره بستگی داره چجور ادمی به پستت بخوره.ولی در کل عاشق حال و هوا و انرژیشونم

تبریز که نمیخواد بره اونجام هواش شرجیه....

وای گیلان فکر کنم هواش خفه کننده است😑 باز اینجا آفتاب هست ویتامین دی میگیری اما گیلان آفتاب هم نداره

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی

مخصوصا من عاشق پاییز رشت و لاهیجانم اکثر ابری و بارونی

عاشق هوای ابری و بارونیم

فقط تابستوناش شرجیه که جنوبم همینطوره فکر کنم و خب تو خونه همه جا کولر هست...البته ما شمالیا تحمل هوای شرجی برامون راحت تره چون از بچگی تو این هوا بودیم ولی فقط 3 ماه گرمه هوا دوباره خنک میشه

مردمشم که خونگرم و شوخ طبع و خوب...غذا هامونم که از نظر من عالیه 

کلا شمالیا نژادپرست نیستن همه رو راحت قبول میکنن و دوست میشن با همه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2731
پدر من گیلانیه راستش خیلی مهربونن ولی فکر میکنم با خودشون بهترن مثل همه شهرای دیگه با غریبه ها زیاد ...

😍😍😍 چقدر خوب ، نه فکر کنم اینقدر قابل تحمل باشم که با همه جوز شم، روابط اجتماعیم بد نیست

وای گیلان فکر کنم هواش خفه کننده است😑 باز اینجا آفتاب هست ویتامین دی میگیری اما گیلان آفتاب هم ندار ...

وا چرا خفه دکننده اگه هوای گیلان خفه کنندهست چرا تا یه تعطیلی میشه همه میان سمت ما؟!!!!

فقط تابستون شرجیه بقیش عااالیه فصل های دیگش بهترین آب و هوا رو داره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
عالی مخصوصا من عاشق پاییز رشت و لاهیجانم اکثر ابری و بارونی عاشق هوای ابری و بارونیم فقط تابست ...

مرسی وای کلی خیالم رو راحت کردی😍😍😍

وا چرا خفه دکننده اگه هوای گیلان خفه کنندهست چرا تا یه تعطیلی میشه همه میان سمت ما؟!!!! فقط تابس ...

جدی ، والا من این رو شنیدم خودم تا حالا نرفتم اگر به شرجی باشه اینجا هم شرجیه

2740
اخلاق خاصی ندارن؟ که با جنوب ها فرق کنه؟  میشه امنیت داشت ؟ اخه کسی رو گیلان ندارم تنهایی میتو ...

گلم اینجا جنوبی خیلی هست بخاطره کاراومدن باهم مشکلی ندارن توچیکارداری به بقیه زندگی خودتو کن اینجا دریا جنگل جاهای باصفا زیاد داره..... خودت بایدبیای بدونی وگرنه باحرفه بقیه نمیتونی تصمیم بگیری

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔

منم گیلان زندگی میکنم بنظرم گیلان بهشتیه واسه خودش من که به شخصه اصلانمیتونم جای دیگ زندگی کنم هرگوشه گیلان سرسبزه بنظرم شهرای دیگ افسردگی میاره چون انگارطبیعتی نداره یعنی درحدگیلان نداره مردمانشم همیشه عاشق تفریح خوشی 

وای گیلان فکر کنم هواش خفه کننده است😑 باز اینجا آفتاب هست ویتامین دی میگیری اما گیلان آفتاب هم ندار ...

کی گفته آفتاب نداره عزیزم چون نیومدی اطلاع نداری 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔

من رشتی ام عاشق هوای ابری و بارون رشت هستم عاشق موسیقی زنده که توی میدون شهرداری هر روز غروب و هرشب هست عاشق میرزا قاسمی و باقلاقاتق و ترش تره و ماهی سفید و کباب ترش و . . .   عاشق دریا هستم وقتی که پنجشنبه شبا میریم ساحل کباب و بلال و هندونه میخوریم تا چهار صبح میشینیم توی ساحل عاشق آستانه هستم جمعه ها که میریم حرم بعدش پشت حرم جگر و نان خرفه دارن بعدش پارک ساحلی و کدوی تازه روی گازپیکنیکی می پزیم عاشق لاهیجان و استخر و بام و سبز و کوکی عاشق انزلی و اسکله باقلا پخته و بلال عاشق زنها و مردها و بچه های زیباشون عاشق جشنها و عروسی های صمیمی و گرم و . . . 

عزیزم اگه بتونی زمین یا ملکی توی گیلان برای خودت بخری بهترین کارو میکنی من اگه یکهفته خارج از گیلان باشم بی تاب میشم گیلان آدماش روشنفکرن همه جور فرهنگی رو میپذیرن مهربون و خوش اخلاقن بهت توصیه میکنم یکسال امتحانی بیا رشت زندگی کن اگه خوشت اومد بیا بمون

منم گیلان زندگی میکنم بنظرم گیلان بهشتیه واسه خودش من که به شخصه اصلانمیتونم جای دیگ زندگی کنم هرگوش ...

دقیقا منم اینجوریم از گیلان خارج میشم(درواقع بعد رشت بعد اولین تونل) همه جا به نظرم کویر میاد آخه زرد و خاکیه جاده های بین راهیش ولی گیلان سبزه همه جا

جاهای دیگه برام دلگیره

2706