2737
2734
عنوان

کسی هست که شوهرش با فضای مجازی مخالف باشه؟؟بخصوص اینستاگرام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 45 پست

والا اینجا هم یک عده به عنوان روابط زناشویی کلی مطلب بیان میکنن بی پروا در صورتیکه اینجا مرد هم هست عکس هم میزارن... مگه ما کارشناس س ک س هستیم این همه دکتر چرا مطرح میکنند خدا داند.... ادم خودش باید ذاتش درست باشه با بگیر و ببند بپاک و نپاک جامعه اصلاح نمیشه

@PAR900

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و شوهرم با وجود این که تحصیلات عالی داریم هیچ رسانه ای نیستیم  زندگیا رو به لجن کشیده

وا چه ربطی داشت

اتفاقا من و شوهرم چون با افراد زیادی در زمینه تحصیلات تبادل اطلاعاتو مقاله داریم باید همه اپلیکشن ها رو داشته باشیم.

حتی ایشون از وی چت هم استفاده میکنه بخاط دوستانش در سراسر دنیا

2728
وا چه ربطی داشت اتفاقا من و شوهرم چون با افراد زیادی در زمینه تحصیلات تبادل اطلاعاتو مقاله داریم با ...

بله بنده  هم گفتم اما  ایشون  با تحصیلات  بالاشون توهین کردن...ببینید همه  چی ب ذات آدمه  چ با فضای  مجازی  چ بدون  فضای  مجازی. 

ببینید استفاده از فضای مجازی هم قوانین خودشو داره خیلیا شعور استفادشو دارن و از اون در راه درستش استفاده میکنن خیلی هام متاسفانه نه...من 6 ساله این برنامه رو دارم و دلم میخواست فعالیت نویسندگیو از این پیج شروع کنم ولی خب نامزدم مخالفه ...بارها براش توضیح دادم ک تو منو میشناسی من بت اطمینان میدم ک وقت منو نمیگیره و از راه درستش استفاده میکنم ولی خب قانع نمیشه  درواقع حرف اصلی من اینه ک چرا نمیتونه به تصمیم من احترام بزاره این کار جز علایق منه  هیچوقت مجبورم نکرده ک حذفش کنم  خودشم اینستارو دوست نداره و فقط بخاطر اینکه فعالیت های منو دنبال کنه و کنارم باشه این برنامه رو نصب ککرده الان هیچ مشکلی با فعالیت من نداره اما من ناراضی بودنشو حس میکنم و دلم نمیخواد دلخور باشه  فقط هر چند وقت ی بار بحثش باز میشه و نمیدونم چیکار کنم...

درخیال روزهای روشنم..
2738

و اماشما استارتر

خواهزانه میگم به حرف همسرت گوش کن و از دنیای لجن مجازی دور باش

هر چقدر هم مردها انکار کنند هنه شون پلنگ دوست دارن!!!بذار بقیه روشن فکر باشن

خیانت با فضای مجازی سهلالوصول شده

الان میان میگن ذات پاک باشه و ....

والسلام

بله بنده  هم گفتم اما  ایشون  با تحصیلات  باباشون توهین کردن...ببینید همه   ...

ایشون با تحصیلات هنوز نفهمیده استفاده ادمها ار فضای  مجاری فرق داره. یکی برای سرگرمی یکی برای کار

منطقی حرف میزنیم همدیگررو قانع میکنیم

البته اینا حق طبیعیه منه که بخوام برنامه های مجازی داشته باشم بهش ربط نداره ولی برای حفظ ارامش باهاش حرف میزننم اگر این موضوع باشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
و اماشما استارتر خواهزانه میگم به حرف همسرت گوش کن و از دنیای لجن مجازی دور باش هر چقدر هم مردها ا ...

پلنگ مگه فقط تو مجازی..اتفاقا  ب جز پلنگ زنای دیگ هم  هستن  تو  واقعیت  پا بدن. منو شوهرم  نداریم  اینستا اما  بازم  میگم اون ذات  و وجدان  آدمه  ک باید بیدار باشه 

ایشون با تحصیلات هنوز نفهمیده استفاده ادمها ار فضای  مجاری فرق داره. یکی برای سرگرمی یکی برای ک ...

چی بگم‌.بعضیها  میبینم چ تو اینستا چ بیرون  با  زنای  خودشون  مقایسه  میکنن  الانم ک شوگر ددی  مد شده بدتر ب مردا  بها میدن بخاطر  پول تنشونو  ب هر نامردی  میفروشن

من و شوهرم با وجود این که تحصیلات عالی داریم هیچ رسانه ای نیستیم  زندگیا رو به لجن کشیده

ربطش رو با تحصیلات عالی متوجه نشدم  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706