2733
2734
عنوان

بعد سونو آنومالی بازم سونو هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 43 پست
برای منم تو برگه نوشت 😀

عزیزم .چند هفته ای ؟ ان شاالله جفتمون به سلامتی نی نیام دنیا بیاد

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
۱۸ هفته و دو روز

به سلامتی اقا پسر زودی بیاد بغلت واسه منم دعا کن حاجتمو بگیرم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم ک ن هنوز ولی اسم آراد رو خیلی دوس دارم😉

خوش نام باشه ان شاالله 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2731
ایشالا عزیزم ...۱۸ هفته و چهار روزمه گلم

من ۱۹ هفتم ‌تاریخ زایمانت چند زدن ؟ فک کنم یه هفته باهم فرق داریم

2738
ایشالا هر چی خواسته دلته برآورده شه😉

الاهی آمین 😍😍😍😍مهربونم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
گروهه بارداری واقدامی ها داریم خواستی آیدی پیام بده rehoonjon@

تلگرامم اصلی بالاش سرچ کنم میاد

من تویntبهم گفت احتمال میدم پسر باشه.انومالی ۲مهر دارم نمیدونم دیگه توی  ntدرست گفت‌یانه

ايشالا هموني بشع ك دلت ميخاد و سالم و سلامت دنيا بياد

احتمال زياد درست گفته

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن