2733
2734
عنوان

داغونم خستم هر روز گریه می کنم هیچ راهی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 68 پست
چه ربطی داره عزیزم این خانوم احتمالا افسرده است اگه من بگم دلم درد میکنه هر روز صبح صدقه بزارم خوب م ...

عزیزم 

من چنین شرایطی رو در یک نفر دیدم. 

وقتی صدقه بدیم،امام زمان  دعامون می کنه 🙂

من مخالف این نیستم که درمان دیگه ای هم داشته باشه. 

ولی اینا رو هم به عنوان مکمل انجام بده 🤗

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بیخیال نمره شم اونا ول نمیکنن بعدشم میرن به داییم میگن که بیشتر از همه از اون میترسم گفتم که همه چیزو به همه میگن داییم یه جوریه که نگاش کنی خود به خود میترسی 

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی
اول از روانشناس باید به پدر و مادرم بگم اونا هم هر چی بهشون میگی به بقیه میگن نمیخام کسی از مشکلم خب ...

مگه فامیلتون چکاره هستند که میتونن کمکتون کنند حالا شاید اونا پدر مادرتون رو راضی کنند که برید روانشناس یا روانپزشک

2728
چه ربطی داره عزیزم این خانوم احتمالا افسرده است اگه من بگم دلم درد میکنه هر روز صبح صدقه بزارم خوب م ...

من خودمم افسردگی داشتم و تحت درمان بودم 

تا دلتون بخواد تو فاز این جیزا بودم... زمانی ک افسرده بودم ب همه اینا پناه بردم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد 

نمیگم بی تاثیره اما این ب تنهایی خودش هیچ کاری نمیکنه رک بگم.... خیلی اوقات اصن با خودم میگفتم ک انگار خدا اینقد سرش شلوغه ک ب ما نمیرسه... حرف چرتی میزدم میدونم اما باید اقدامی کرد.... بشینی ی جا هیچی درست نمیشه هیییچی حتی اگه ب اون چیزا هم پناه ببری

و بعضی وقتا که اصلا گوش نمیدن و دائم سرزتش میشم چه به خاطر کارای مدرسه چه به خاطر کارای خونه اصلا نم ...

بزار جدا ی چیزیو بهت بگم ک تجربه خودمه 

من ی ذره افسردگی داشتم کلاس نهم 

بزور منو فرستادن تو تجربی و مدرسه تیزهوشان 

دیگه ب اوجش رسید افسردگی... 

واقعا نرو تجربی جدی میگم... اگه میتونی شرایط بدتر از اینم تحمل کنی برو... اما اگه نه که برو هر رشته ای جز تجربی ک افسردگیت ده برابر الان میشه 

بزار جدا ی چیزیو بهت بگم ک تجربه خودمه  من ی ذره افسردگی داشتم کلاس نهم  بزور منو فرستاد ...

اینو منم براش نوشتم. اما حرفی نمیزنه

ببین دختر خوب من ازت 5 سال بزرگترم. درد کنکوری کشیدم ک نپرسم

کنکور تجربی باید 3 رقمی بشی بین ششصد هزار نفر تا بتونی دکتر شی

امسال با میانگین 70 رتبه ها 10 هزار بوده

هرسالم سخت تر میشه

2738

من اصلا نمیتونم این حرفا رو بزنم دایی که گفتم دو تا لیسانس و فوق لیسانس داره به خاطر همین همه به چشم یه ادم فهمیده نگاش میکنن اصلا دیگه تحمل ندارم مدرسا برم چه برسه به اینکه بخام افسردگیم ده برابر شه

اینو منم براش نوشتم. اما حرفی نمیزنه ببین دختر خوب من ازت 5 سال بزرگترم. درد کنکوری ...

فعلا انگار افلاینه 

کاملا باهات موافقم عزیز 

هزار و یک بار خودم و خانوادمو لعنت کردم ک چرا منو بزور فرستادن تجربی... خیلی ببخشید ب گه خوردن افتادم... ولی چ فایده باید تا تهش میرفتم 

ربطی ب هم اسونی یا سختی سوالات نداره 

هر سال سهمیه ها بیشتر، بلایای طبیعی بیشتر، تقلب بیشتر، تعداد شرکت کننده بیشتر، گرونی برای خریذ کتاب و درس و کلاس بیشتر، اقازاده ها هم پول دار تر از قبل صندلیای پردیس و جاهای دیگرم میخرن.... 

پس ببین ک چقد سخته 

من امسال رتبم افتضاح شد افتصاح... حقمم نبود اون رتبه اما چ میشه کرد... 

میرم دنبال علاقم اگه دانشگاه قبول نشدم 

مامانم که میگه تجربی فقط برو چون ریاضی که بری شغل پیدا نمیکنی انسانی هم برای ادمای تنبله دکتر و مهندسا میرن تجربی ادم هایی که میخان درس بخونن میرن تجربی تنبلا هم میرن بقیه رشته ها هنرستان هم به عقیده همشون برای پسر هاست یه دایی دیگم رفت هنرستان و جوشکاری خوند و دیپلم گرفت و دیگه دامه نداد و سریع جذب بازار کار شد اما مامان و بابام میگن زیر لیسانس نمیخایم چون خودشون دیپلمه هستن و شغل مناسبی ندارن من اصلا دلم نمیخاد برم مدرسه

تو نهج البلاغه خوندم که امام علی ع میگن:اگه نفستو مشغول نکنی،نفست تو رو مشغول خودش میکنه.

واقعا این یه حرف روانشناسی بزرگه. خودتو مشغول کن. تا تو نخوای به خودت کمک کنی،هیچ کس نمیتونه بهت کمک کنه.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

حالم از کلمه مدرسه به هم میخوره فشاری توی مدرسه بهم وارد میشه احساس میکنم همین الانه که سکته کنم و بمیرم تو مدرسه دائم سر درد دارم و وقتی هم که به غول کنکور فکر میکنم اونم با رشته تجربی دست و پام یخ میکنه سرم گیج میره نمیدونم اخرین بار کی خندیدم ولی همین دودقیقه پیش گریه کردم روزی نیست که گریه نکنم فشار پدرو مادرم که نمره خوبی تو علوم و ریاضی بیارم باعث شد یکم نمره ریاضیم کم شه ترم دوم امتحان خرداد که 18 شدم علومم 19 اوردم ولی وای مگه مامانم دست از سرم بر میداره بهش میگم افسرده شدم میگه تو افسرده ای یا من که از دستت پیر شدم 

هچه طور به خودم کمک کنم تا میام خوشحال باشم حرف مدرسه و نمره میشه خیلی تنهام خیلی بدبختم اصلا درکم نمیکنن مدتیه که به نماز و دعا رو اوردم اما قبلا اصلا اهل این حرفا نبودم هر روز از خدا میخام که عاقبت من مثل اونایی نشه که به زور پدر و مادرشون کاری کردن و الان ناراضی هستن هر چقدر میگم من میتونم برای خودم تصمیم بگیرم مگه به خرجشون میره میگن تو بچه ای زندگیتو نابود میکنی

2706