2733
2739
عنوان

طلای عروسی و یه سوال دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زشت نشده بود؟؟؟

تو دلم گفتم چقد زشته با انقد طلا، بعد نگاه کردم زن عمو هاش دو سه تا زنجیر شمش دار و سرویس و النگو و تک پوش بزرگ بزرگ انداخته بودن در کل همه فامیلش طلا  زیاد داشتن همه رو پوشیده بودن بعدش دوستم گفت زشته اگه نپوشم فردا میگن هیچی طلا نداشت😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2728
مشکل همینه به حاشیه اهمیت میدم 

اهمیت نده اذیت میشی . مخصوصا تو این مراسم به این مهمی . اتفاقا به نظرم روز و شب عروسی چون قرار نیست تکرار بشه با این چیزا خرابش نکن . فقط به این فکر کن که اون روز قراره بهترین باشی . من تو تالار از یکی شنیدم که میگفت چقدر ارایشش بده . منم اهمیت ندادم . چون شبم خراب میشد . همه تعریف میکردن . حالا به خاطر یه نفر اعصابمو میریختم بهم تا شب بهم بد میگذشت 

تو دلم گفتم چقد زشته با انقد طلا، بعد نگاه کردم زن عمو هاش دو سه تا زنجیر شمش دار و سرویس و النگو و ...

اها اره دیدم بعضی فامیلا ظرافت رو شیک بودن میدونن.بعضیا همه رو بندازی شیک میدونن

2738
من خودم زیاد النگو رو واسه عروس خوب نمیبینم . اگه دستبند نداری النگو بنداز . همیشه دستبند شیکتره . ب ...

دستبند دارم ولی خب النگو هم برام گرفتن دوتا بعد دستبد خود سرویس هم هست 

نمیدونم حالا موقع عروسیم عکس میگیرم نظر خواهی میکنم😊

دستبند دارم ولی خب النگو هم برام گرفتن دوتا بعد دستبد خود سرویس هم هست  نمیدونم حالا موقع عروس ...

به نظرم عروسی سرویستو بنداز دستبند هم داره دیگه با انگشتر نشون و حلقه و ساعت . بعد طلاهای دیگه رو روزهای بعد استفاده کن . نمیدونم پاتختی میگیری یا نه میتونی اون موقع النگو بندازی . واسه شب عروسی سرویس شیکتره 

به نظرم عروسی سرویستو بنداز دستبند هم داره دیگه با انگشتر نشون و حلقه و ساعت . بعد طلاهای دیگه رو رو ...

پاتختی ندارم رسم جهاز دیدنو میخایم ورداریم... آره احتمالا فقط سرویس میندازم قشنگ تره👌 ممنون عزیزم😘💓

پاتختی ندارم رسم جهاز دیدنو میخایم ورداریم... آره احتمالا فقط سرویس میندازم قشنگ تره👌 ممنون عزیزم😘 ...

بهترین کاره . منم نداشتم نه حنابندون نه پاتختی نه رسم جهاز و ازین چیزا . انشاا.... خوشبخت بشی عزیزم 😍😍😍😍😍

بهترین کاره . منم نداشتم نه حنابندون نه پاتختی نه رسم جهاز و ازین چیزا . انشاا.... خوشبخت بشی عزیزم ...

ممنون عزیزم😘💓💓

2706