2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حضرت فیل ظهورکن 

😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
ابن زیباترین پسر😃

😕😕😕با خود خدااا😲😲

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2731
من بخاطر چشماش گذاشتم نه عمل زیبایی خخخخخخخ،بای.

اون هانده پر میکاپه تو فیلما هم مژه مصنوعی یا مژه هاشوکاشته فکر کردن مردم خرن اه😐😑

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
والا بخدا میگه چشماش ریزه😑😑😑 حالا اگه یه چیز دیگه میگف شاید یه درصد قانع کننده بود

بعضی خانوما تا یکی رو میبینن که خیلی از خودشون سرتر و خوشگل تره حسادت میکنن، الکی روش عیب میزارن

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2738
😐😐😐

اره از همینا منن می خوام😭😭

فقط سیبیلاش ی ذره بلنده میره تو دهنت 

اوق 🤮شوهر خودم اوشگله😃🤩😍

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
اینم بغلیه ها😂😂😂🤣

نه نه 😨😨اصلا این بغلی نیس😨😨

2706