2737
2734
عنوان

شوهرم همیشه سر این اخلاقم باهام دعوا میکنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 33 پست
یه سال نامزد بودیم سه ساله عروسی کردیم میخواس کنار بیاد اومده بود☹

دیگ نمیشه کاریش کرد بالاخره کنار میاد برادر شوهر من ک مجبور شد کنار اومد ولی بعضی وقتا ب زنش میگه خوبه ی زن داداش پیدا کردم ی کم حرف میزنه (ینی من)

دیگ نمیشه کاریش کرد بالاخره کنار میاد برادر شوهر من ک مجبور شد کنار اومد ولی بعضی وقتا ب زنش میگه خو ...

وای زنش گناه داره،چرا اینجوری میگه خب

من نه اینکه دیگه ساکت ساکتم،شوهرم یکیو میخواد که حسابی شلوغ باشه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای زنش گناه داره،چرا اینجوری میگه خب من نه اینکه دیگه ساکت ساکتم،شوهرم یکیو میخواد که حسابی شلوغ ب ...

جاری منم زیاد ساکت نیس ولی کلا برادرشوهرم خودش خیلی شلوغی میکنه دوس داره زنشم اونجوری باشه برعکس شوهر من ک ادم ساکتیه و من همیشه از شوهرمم گله میکنم ک چرا ساکنی و‌مهمون میاد من باید همش صحبت کنم دیگ دارم کنار میام با شوهرم بعد سه سال زندگی 

من خودم شيطونم خيلللي بعضي وقتا شوهرم ديگه از نا ميفته ولي بعضي وقتا هم خيلي اروم ميشم دوست ندارم با كسي حرف بزنم اينجور وقتا شوهر منم فكر ميكنه از چيزي ناراحتم همش ميگه چي شذ ب تو 

يكيم توقع داره كادو ميخره خيلللللي خوشحال شم ولي من زياد عكس العمل ندارم 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2728