2733
2734
آره دیگه حالا سبزیه خورشتی سلیقه ایه چون شوید زیاد نمیشه ریخت من با یه قاشق سبزی قرمه ای غلیظش میکنم ...

پیاز چی؟ سیر؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیاز خب همه غذا ها دارن دیگه😂پیاز خلالی شده رو سرخ میکنیم و بعد اون سبزی رو ب این پیازه اضافه میکنی ...

ممنون عزیزم 🙈😂❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

عدس پلو از دیشب مونده.الانم دارم صب اول صبی هوسونه فینگیله بچه رو میخورم...سالاد شیرازی تررررررررش با آبغوره و نممممک...(فشارم پایینه...گیر ب نمک ندید ک دیشب سر نمک دعوام شده ها  )تا پاشم برم سر فریزر ببینم آیا ذخیره لواشکمون هسسسست یا تموم شده...

2740
2706