2737
2734
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
شوهرت خواهر برادر نداره؟ سریع میگفتی دور از جون مامان البته بعد با خندخ میگفتی بچه گاو گوسفند البت ...

ن بابا انقدر فامیل دوووووریه اصلا نمیشه نسبتشو بگی دختر خوبیم هست نمی دونم یهو چش شد اینو گف

فکر کنم حسودیش شد 

چون بعدها فهمیدم خودش میخواد شوهرش مخالفه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک برسرش میگفتی البته بلانسبت تا خحالت بکشه

ن بابا کلا من تریپ لالم جواب نمی دم 

بعدش میام برای خودم هی جلز و ولز می کنم😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
گفتم میگفت ما عقل نداشتبم یچه بودیم شما تکنید ما چه خوشی کردیم چه خیری دیدیم از دنیا که بچه ها شما ب ...

بگو اتفاقا الان ثابت شده تک فرزندی خیلی اشتباهه و نشونه خودخواهی پدر و مادر هست و به ضرر بچه 

ممکنه شما باز ۲۰ سال دیگه متوجه بشین که این تصمیمتون اشتباه خیلی بزرگی بوده 

اون وقته که دیگه امکان جبرانش نیست

2728