2737
2734
عنوان

شما قضاوت کنید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 65 پست

بنظر من مقصر واقعی دختر عموته ،برادرت بیشتر بازیچه بوده با این تعاریفی که شما کردی 

فقط یه سوال ،داماد عموتون زن خودش رو زنده گذاشته ؟زن عموتون با شما دشمنی  داشته درست ،ولی قابل قبول نیست بخاطر دشمنی با شما ،آبروی دختر خودش رو‌ببره ،اونم با وجود دامادی که شاهرگ میزنه!جون دخترش براش مهم نبوده؟

عزیزم‌زنا ،جز گناهان حق الناسی نیست ،توبه به درگاه خدا کفایت میکنه ،با یه سرچ‌ساده میتونی این مطلب ر ...

من به روایات مراجعه نمیکنم عزیزم عقلم کاملا متوجه هست که با این گناه به اون آقا ظلم شده و به حریم تجاوز شده و همیشه با عقلم و با قرآن پیش میرم چون چند نمونه روایات بوده که برام غیر قابل باور بوده و با قرآن فرق داشته، البته که خداوند مهربان هست و اگر نیت انجام کار درست باشه خدا میگذره از این گناهان ندونسته ان شا الله. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به روایات مراجعه نمیکنم عزیزم عقلم کاملا متوجه هست که با این گناه به اون آقا ظلم شده و به حریم تج ...

عزیز دلم با عقل هم نمیتونی حق الناس بودن ،این گناه رو اثبات کنی 

اینجوری جامعه متلاشی میشه ،هر کسی که زمانی همچین خطایی مرتکب شده ،بخواد بره حلالیت بطلبه ،هزاران خانواده از هم میپاشه 

استاتر چرا بیشترتوضیح نمیدی همچیو بگی؟حداقل مث یه کاربر پشت بزار ‌‌....من ب نشانه اعتراض ب دیر پست گذاشتن استاتر و آلودگی هوا همچنین تورم کالاهای خوراکی و غیره و نداشتن درآمد کافی برای یک زندگی متعادل بدون خرج های اضافی و افراطی و بسیار موارد دیگر ک میلی ب بیان آنها ب دلایل مختلف ندارم ،این تاپیک را ترک نموده و اینترنت را خاموش نموده و چشمهایم را بسته نموده و خواب می نمایمممممممممممممم😴

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2731
عزیز دلم با عقل هم نمیتونی حق الناس بودن ،این گناه رو اثبات کنی  اینجوری جامعه متلاشی میشه ،هر ...

هر کسی اعتقاداتی داره اعتقاد من هم اینجوریه جامعه به نظرت الان اکی هست؟ این زن باید چند نفر دیگه رو به کشتن بده تا سیر بشه؟