2733
2734
عنوان

سوپرایز جانانه خواهر شوهر و اشک های من

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 44 پست

عزیزم چه رفتار خواهرانه خوبی ولی مطمئنم حتما رفتار شما هم نرمال و معقول بوده که دوستت داره😍😍

الان یه عده زخم خورده از خواهرشوهر میان و فکر میکنن خدا اینو از فیل واست انداخته و زاده مادرش نیست

و پشت بندش اصرار دارن که رفتار خواهرشوهر خودشون به رفتار خودشون هیچ ربطی نداره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر شوهرم واقعا امشب سوپرايزم کرد 😍 خواستم بگم لزوما همه اقوام شوهر بد نیستن بعضی وقتها هم بازتاب ...

دقییییقا

رفتار من هم شده باز تاب رفتار قوم تاتار

قبلا اینجوری نبودم ولی به این نتیجه رسیدم که دیگه باید بشم عیییین خودشون

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
خدا خیرش بده.خواهر همسر منم وقتی زایمان کردم و از بیمارستان برگشتم وارد خونه که شدم یه منظره رویایی ...

چه ایده خوبی بهم دادی زن داداشم بارداره کاش منم همین کارو بکنم

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷
2738

استارتر جان همینکه عنوانت را خوندم فکر کردم خواهرشوهرت از نوعه حالگیری سوپرایزت کرده،خدا راشکر که اشتباه بود.دستش درد نکنه کاش همه انقدر علایق زنداداششون واسشون مهم بود.آفرین😍

بقیه ماهم معمولا بازتاب کارای خودمونو تو رفتارشون میبینیم اما باز تاب مستقیم نیست به صورت مقعر و محدب بازتاب میدن بزرگواران  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مبارکت باشه خوش بگذره ولی سلیقت تو حلقم🤣

من عاشق صدای عقیلی و همایون ‌‌شجریان و موسیقی سنتی هستم 

کلا پاپ رو هم گوش میدم اما چرت و پرت خون ها یی مثل ابراهیم زاده و تتلو و اینا رو اصلا تحمل نمیکنم 😁

من عاشق صدای عقیلی و همایون ‌‌شجریان و موسیقی سنتی هستم  کلا پاپ رو هم گوش میدم اما چرت و پرت ...

ابراهیم زاده که انگار فحش میدن بهم میخونه، منم همایون شجریان و قربانی رو دوس دارم و خواجه امیری و چاووشی 

2706