2733
2734
عنوان

به کدوم یکی تو فینال عصر جدید رای میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2127 بازدید | 48 پست
انصافا نقاشی به اون قشنگی اونم با خاک اونم تو زمان کم ساده س .. اون وقت کارای تکراریه‌ محم‌د جدید بو ...

محمد کاراش اصلا تکراری نبود

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

بنظر من نباید فعلا اون خانم و اقا که قلب دخترش رو اهدا کرده بود و دختر اقای گیرنده اومد و زن رو بغل کرد و اینارو الان پخش نمیکردن و بعد از رای گیری هنگام اعلام نتایج پخش میکردن  چون این کارا روی احساسات مردم خصوصا اونهمه ادمی که کارت اهدا عضو گرفتن تاثیر میذاره و میتونه رای رو بسمت عبادی بکشه . کلا عدالت اینه که از انجام حرکات احساسی و تبلیغ برای رای اوردن گرفته بسه و فقط خدایی به خود اجرا رای بدن . کاری که زارع و فتحی روشن کردن . ضمنا کار زارع بازی با جونش بود و ارزش بالایی داره . یا دختران نینجا یا پارسا که با لهجه ترکی یا درخواست از اذری و لک و کرد خواستن رای بگیرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درستش اینه که از یه نقاش بخان که اون طرحی که داورا میخان رو اجرا کنه نه اینکه قبلا چندین بار یه طرح رو کشیده و بیاد همونو اجرا کنه اونم با یه اهنگ احساسی و موضوع احساسی برای جماعت احساسی ایرانی. ضمنا خواننده مهم اینه که خودش یه اهنگی رو بسازه بخونه و پارسا کاراش فقط کپی اهنگهای دیگرون بوده. البته اینا نظارات منه. ضمنا دختران نینجا خداییش چیکار کردن جز دو تا حرکت اکروبات و پشتک و غیره در حالیکه مثلا اون چهل تا بچه که روی هم چیده میشدن و تا بالا میرفتن یا کارای جالبی میکردن یا سربازان وطن با اون کارای عجیب و یا اون اقایی که با چشم بسته خیار رو رو روی شاهرگ گردن نصف نیکرد .
2728