2733
2734
عنوان

یکی به من بگه عصر. جدید. چی شد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 64 پست
نه بابا رفته بودن خونه مربیه مادرش میگفت آرزومه شوهر کنه

وااا چرا دخترشه 

موقع فینال قبلش میثاقی گف چرا دخترت نیاورددتماس تصویری گرف باهاش حرف زد

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
باید ببینی . یه اتاق گفت کسی نمیدونه ازش .متعلق به یکی بوده که اللن مرده تاریک بود اتاقه .دکتر رو با ...

🙁

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو شعبده بازیای برنامه تلنت روببین تو یوتیوب به اضافه فیلمایی که دستشونو رو میکنه متوجه میشی سرعت ...

اینا درسته عزیزم ولی اینا راز هاشون که به مردم نمیگن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
اینا درسته عزیزم ولی اینا راز هاشون که به مردم نمیگن 

درسته رازاشونو به کسی نمیگن

یه برنامه ای دیدم همون شعبده اولی این آقا رو یه دختر بچه 8- 9ساله انجام میداد یعنی اون بچه موکل جن داشته؟

همه اینا تکنیکه

ذهن ادم خیلی راحت میتونه گول بخوره

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2731
چرا مگه چكار كرد من شيكه سه رو ندازم  لطفا بيشتر توصيح بده

نقاشی باشنه

موضوعش فداکاری یه مادر بود که از قلب دخترش میگذره و اهدا میکنه

خیلییی قشنگ بود

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین