2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه چیه این عصر جدید همش بچه بازیه آمریکن گات تلنت و ببینین عمرا دیگه عصر جدید نگا کنین

منم اونو میبینم یهو دیدم کلی تایپک زدن گفتم تکرارشو ببینم چ خبر شده 😐

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه
2731
اه چیه این عصر جدید همش بچه بازیه آمریکن گات تلنت و ببینین عمرا دیگه عصر جدید نگا کنین

چرا دوس دارین خودمونو بکوبین هم وطنامون و استعداد هاشون چشونه مگه؟؟؟من عاشق اجرای پارسا شدم و ب شدت تحت تاثیر فاطمه عبادی قرار گرفتم .

درسته برنامشون کپیه گات تلنته ولی همه دنیا کپی همون برنامه هست و این خیلی خوبه ک تو کشور خودمون همچین چیزی هست

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
چرا دوس دارین خودمونو بکوبین هم وطنامون و استعداد هاشون چشونه مگه؟؟؟من عاشق اجرای پارسا شدم و ب شدت ...

خب بیشتر خواننده انتخاب میکنن کلا بیشتر خواننده هستن  اونقدر استعداد های خاصی ندارن همش تکراری 

🧚‍♀️
2738
چرا دوس دارین خودمونو بکوبین هم وطنامون و استعداد هاشون چشونه مگه؟؟؟من عاشق اجرای پارسا شدم و ب شدت ...

مثلا یه شعبده باز بود خیلی خوب بود ولی انتخابش نکردن همش خواننده انتخاب میکنن من ما کم خواننده داریم  تنوع اجرایی نداره زیاد 

🧚‍♀️
خب شما اونا رو نگا کنین ماهم اینو میبینیم

چه ربطی داره عزیزم....ما می خواهیم نوع وطنی ولی درستش رو ببینیم...انتقاد برا درست شدن خیلی هم خوبه....این که هرچی شد بگیم عالی عالی و اون برنامه بدتر بشه خیانت به برنامه هست