2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه موقعیت و شغل و وضع مالیشون خوبه ولی قد وهیکلش واخلاقش خیلی آرومه برعکس من خیلی نپسندیدم

ببخشید سن شما چنده 

شغلش چیه

من خودم ۱۷ ام عشقم۲۱ اما با شغلش مشکل دارم هایپر داره الانم سربازع😑

وااای من میگم مرد باید اروم باشه و متین😅اونو شوت کن اینور😂😂

اخ دقیقاااااااااا

گل گفتی

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
2731
قبل از مراسم رسمی همدیگه رو توی رستورانی جایی ببینین بعد دعوت کنین منزلتون نه اونا به زحمت بیوفتن نه ...

دقیقا منم همیشه اینکارو میکنم.البته بعضیا دوس دارن بگن خواستگار زیاد داریم مثلا😐منظورم استارتر نبود.تندخویان حاضر در صحنه نخورن منو😆

بلاخره اونی شد که میخواستم😍 
2738
دقیقا منم همیشه اینکارو میکنم.البته بعضیا دوس دارن بگن خواستگار زیاد داریم مثلا😐منظورم استارتر نبود ...

خخخخخ منک تنها پسری ک اجازه میدم بیاد خاستگاری خونمون و براش چای میارم عشقمه بقیه رو همون اول میگم نه

دیگه خدا چه بخواد خیلی خوشم نیومد ولی بدهم نیومده باز ببینیم خدا چی میخواد

عزیزم اول سی دی دوران اشنایی و ازدواجو فرهنگ و ببین بعد معیاراتو بسنج بعد تاییدیه اولیهوچندماه رفت و امد خانوادگی بعد عقد

نشه مثله قدیمیا باشدی که میرفتن تحقیق دو روزه اونم اهالی محل چارتا دروغ میگفتن بعدش دختر دور از جون بعد چند سال بچه بغل میومدن خونهوپدر 

دریایی از حرف
خخخخخ منک تنها پسری ک اجازه میدم بیاد خاستگاری خونمون و براش چای میارم عشقمه بقیه رو همون اول میگم ن ...

همین خوبه.پسر مردم ن دلش خوش میشه الکی ن علاف میشه.انشالله بیادو خوشبخت بشین باهم🌹

بلاخره اونی شد که میخواستم😍 
عزیزم اول سی دی دوران اشنایی و ازدواجو فرهنگ و ببین بعد معیاراتو بسنج بعد تاییدیه اولیهوچندماه رفت و ...

دقیقا. من انتخابم همین شکلی بود. تحقیق از چهار تا آدم محل. تهشم شد طلاق

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
2706