2752
2734
عنوان

🌸 گلاب 🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 96 پست
چشمات قشنگ ميبينه گلم

عزیزم ابروهاتونم خیلی خوب بود

ارثی هست؟ یا با شیر و گلاب اینجوری شده😅

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
ارشیا جون  از مراقبت های پوستیت بگو از صبح تا شبش رو

خانمي من صبح كه بيدار ميشم با اب فقط صورتمو ميشورم بعد همون ماجراي شير و اينا اب هم زياد ميخورم ماسكايي كه گفتمو استفاده ميكنم مرتب 

حرص هم نميخورم😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمي من صبح كه بيدار ميشم با اب فقط صورتمو ميشورم بعد همون ماجراي شير و اينا اب هم زياد ميخورم ماسك ...

عزیزم من پوستم خشکه  هر روز با پن هم میشستم البته بعدش روغن  های مختلف میزنم مثل نارگیل و بنفشه  

2731
عزیزم من پوستم خشکه  هر روز با پن هم میشستم البته بعدش روغن  های مختلف میزنم مثل نارگیل و ...

ببين شير تعادل سازي مييكنه ي روز اينكاري كه گفتم رو انجام بده اگه خوب بود برام دعا كن كه خدا بهم بچه بده🙏🏻

ببين شير تعادل سازي مييكنه ي روز اينكاري كه گفتم رو انجام بده اگه خوب بود برام دعا كن كه خدا بهم بچه ...

ان شاء الله خدا به زودی زود یه نی نی خوشگل بهت بده عزیزم😍❤

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
ببين شير تعادل سازي مييكنه ي روز اينكاري كه گفتم رو انجام بده اگه خوب بود برام دعا كن كه خدا بهم بچه ...

الهی  که مادر بشی  مهمتر از اون  خدا فرزند صالح بهت بده که از هر چیزی مهمتره 

عزیز کرم دورچشم استفاده نمیکنی؟نمیدونی چه مارکی خوبه؟ 

نه خانمي شدمنده من كلا با داروهاي شيميايي مخالفم ولي واسه دور چشم در طول روز ي ربع يا حلقه سيب زميني ميزارم يا خيار يا كدو

نه خانمي شدمنده من كلا با داروهاي شيميايي مخالفم ولي واسه دور چشم در طول روز ي ربع يا حلقه سيب زميني ...

واقعا؟ منم میوه و هرچی طبیعی برای پوستم استفاده میکنم زیرچشمم هم چروک نیست هنووز برای پیشگیری گفتن بزن. چندسالتونه شما؟

واقعا؟ منم میوه و هرچی طبیعی برای پوستم استفاده میکنم زیرچشمم هم چروک نیست هنووز برای پیشگیری گفتن ب ...

اگه خيلي مهمه براتون گياه الورا رو تهيه كنيد و ژل وسطشو اطراف چشمتون رو حركت  به سمت بيني بزنيد