2737
2734
عنوان

🌸 گلاب 🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 96 پست
هر شب میزدم دقیق یادم نیست چن وقت شد ولی شوهرم امشب جوش بزنه براش بزنم فرداش جوشش خوب شده

ممنونم عزیزم😍😍😍

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شير خوراكي واسه تعادل سازي چربي پوست اصلا خيلي هم روشن تر شده امتحان كنيد كاملا بي ضرره

خیلی جالب بود 

حتما امتحانش میکنم😍❤

فقط یه سوال شما از شیر و گلاب به جای تونر استفاده میکنید؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
حتي از ريزش ابرو و مژه هام هم جلوگيري ميكنه 

ب مژه ها و ابروهامم بزنم؟

2740
اگه ماسك ها تاثير گذار  بخواي بگو برات بنويسم

اگه لطف کنید خیلی ممنون میشم😍❤

منم گلاب با گلیسرین قاطی کردم هرصبح میزنم با پنبه عالیه کار مرطوب کننده و پاک کننده رو باهم میکنه

چن وقته استفاده میکنید؟😍

ببين هفته اي دوبار ي دونه سفيده تخم مرغ رو هم بزن تا كف كنه با نصف ليمو ترش بعد كف هاشو به مدت بيست دقيقه روي پوستت بزن بعدش با اب خنك صورتت رو بشور براي روشن شدن و شفافيت پوست عااااليه

2706