2737
2739
عنوان

کدوم خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 50 پست

والا کار حسابی نداره وضعیت مالی اوکی نیست...عشق از سر دو هاتون میپره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دومی خیلی خیلی بامنطق تره . دلیل دارم

چون اولی یه عشق وهیجان زود گذره بعد ی مدتی عادی میشه .تواین وضعیت اقتصادی الان گشنه بخابی عشق وعاشقی از کلت میپره .من اینو نمیپسندم 

دومی خیلی بهتره چون امنیت داری توی زندگیت یجوری خیالت راحته .بعدشم اینک ازدواج دومشه و تجربش وپختگیش زیاده .

بنظرم پختگی وپول بهتر از دوس داشتنه مقطعیه

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
عزیزم دومی خیلی خیلی بامنطق تره . دلیل دارم چون اولی یه عشق وهیجان زود گذره بعد ی مدتی عادی میشه .ت ...

دقیقاخودشم میگه من توزندگی اولم یسری اشتباهات داشتم اونارم قبول دارم توزندگی بعدی نمیخوام بازاشتباهاتموتکرارکنم به نظرم پخته ترشده

2738
دقیقاخودشم میگه من توزندگی اولم یسری اشتباهات داشتم اونارم قبول دارم توزندگی بعدی نمیخوام بازاشتباها ...

عزیزم عصبی بودنش بخاطره طلاقشه .کم کم با محبت همه چی درست میشه . بی پولی و بی شغلی هم خودش خود ب خود ادمو عصبی میکنه . اولی یه حس زود گذره تموم میشه 

ی ادمی رو انتخاب کن ک امنیت بده بهت 

دقیقاخودشم میگه من توزندگی اولم یسری اشتباهات داشتم اونارم قبول دارم توزندگی بعدی نمیخوام بازاشتباها ...

حتما همینطوره عزیزم .گلم همه چی عشق وعاشقی نیست . یکم منطقی فک کن 

عزیزم عصبی بودنش بخاطره طلاقشه .کم کم با محبت همه چی درست میشه . بی پولی و بی شغلی هم خودش خود ب خود ...

به نظرخودمم باایشون امنیت دارم ولی دلم واسه اولی میسوزه چندساله پام مونده بارفتن من داغون میشه

به نظرخودمم باایشون امنیت دارم ولی دلم واسه اولی میسوزه چندساله پام مونده بارفتن من داغون میشه

اون داغون بشه بهتره تااینک تو داغون بشی . مگ اون اقا از خودت واجبتره . ن گلم .بفکرخودت باش . خیلیارو دیدم ک اولش عاشق بودن وهزاران قول ووعده دادن ولی زود یادشون رفته 

ازبقیه شنیدم دروغ نمیگه قبل ازدواج زندگی سختی داشته 

نمیدونم تاپیکای منو بخون دارم از ی ادم عصبی جدا میشم اونم میگفت زندگی سخته داشته اینجور ادما هرکاری کنن اثار زندگی بدشون از بین نمیره.حتی مشاوره برو تست شخصیت بدین.

2706