2737
2734
عنوان

پسرای سایت بیاین لطفا روی صحبتم با شماهاست

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 63 پست
بخصوص اونا که عین مقاش هستن لنگاشون. لاغر و دراز

اره شبیه حاجی لک لک

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز خودم شلوار نود سانت نپوشیدم بعد وقتی پسرایی که شلوار نود سانتی پوشیدن میبینم حالم به هم میخوره🤢🤢🤢بعد از همه بد تر جوراباشونه😣😣

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2728

حالا این ننه مرده ها رو مگه دیدی 😂باید خطاب به کل پسرای ایران مینوشتی

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

موهاشونو هم پشت سرشون دم اسبی میبندک اونا دیگه تهوع آوره🤢🤢🤢

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
اره ازاون پیرهن گشاد درازا ک شبیه مانتوعه هم تنتون نکنین خندم میگیره بعد فک میکنین خوشم اومده متلک م ...

اه اسم اونارو نیار تشنج میکنم اه

اما اونا خیلی کمه ها

فعلا این شلوار 90 هارو بچسب 

امکانش هست یک خواسته رو از شما تقاضا کنم؟

خودتون رو بجای یک پسر یا اقا بزارین، فکر می کنید باید عاشقِ چه چیز یک دختر یا خانم بشین؟

مدرسه ما همین است، این "چهار دیوارِ گوشتی"
2738
امکانش هست یک خواسته رو از شما تقاضا کنم؟ خودتون رو بجای یک پسر یا اقا بزارین، فکر می کنید باید عاش ...

قطعا عاشق زیبایی چهره

بعدش اخلاق و متانت و خانومیش میشم

اه یادم اوردی لنتی

یکی بود موهاشو بافته بود😂😂😂😂😂

اینایی که ریشاتونو مثل بز بلند میکنبن واقعا وقتی غذا یا چای میخورین نمیره تو غذا یا آبی چیزی توشون شپش نمیکنه کپک نمیزنه🤔🤔😂😂😂😂

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
یکی بود موهاشو بافته بود😂😂😂😂😂 اینایی که ریشاتونو مثل بز بلند میکنبن واقعا وقتی غذا یا چای میخو ...

بافته بوو😮

اوه اوه اون ریشای جدیدو اصن نمیتونم هضم کنم

پسرا مثل دخترا میشن،دخترا باز چرا مثل پسرامیکنن خودشونو،چن وقت پیش رفتم عروسی یک دختره با موهای پسرونه و پیراهنو کروات اومده بود از دوستای عروس بود اول عصبانی شدم فکرکردم مرده بهم گفتن دختره،بعد زمان شاباش مثل مردا اومد به داماد شاباش میداد طفلی داماد از خحالت سرشو انداخته بود پایین حیف دخترونگیتون نیس،واقعا اخرو زمان شده

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
2706