2733
2734

منم کلا هیچوقت ندیدمش الان عطر عشقو میدیدم ک تموم شد

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم همین حس و دارم😂😂😂😂

😎😎😎😎😎

جدا شبیهیم به هم

خوشُم میاد ازت دده

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
😎😎😎😎😎 جدا شبیهیم به هم خوشُم میاد ازت دده

وااای منم خیلی ازت خوشم‌میاد یکی از دلیلای عضو شدنم بودی😂😂😂😂

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
وااای منم خیلی ازت خوشم‌میاد یکی از دلیلای عضو شدنم بودی😂😂😂😂

دلیل#  

جووووووووونز#  

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

منم حس خوبی دارم بت

چی زدی ک اومدم بالا؟

چی فکر میکردی دربارم؟

کدوم تاپیکمو اول خوندی ک خوشت اومد ازم.؟؟

😂😂😂😂😂چجوری با اینجا آشنا شدی؟

خواهرم عضوه

منم عضو شدم

منم حس خوبی دارم بت چی زدی ک اومدم بالا؟ چی فکر میکردی دربارم؟ کدوم تاپیکمو اول خوندی ک خوشت اومد ...

حاجی بخدا یادم‌ نمیاد😂😂😂😂فکر میکنم اول امضای به امید سمپادی تو دیدم فهمیدم همسنمیم 😂

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2706