2737
2739
عنوان

لوندی زنانه؟..

| مشاهده متن کامل بحث + 4911 بازدید | 40 پست
من نمیتونم لوند باشم ولی  انقد دوست دارم بزار بگم چجورین لوسن یکم عشوه میان با ناز حرف میز ...

من کلا همینطوریم..ولی اخلاقم...خیلی عصبی شدم ...هرکی میبینم میگه چقد ناز داره ولی عین گوه می مونه اخلاقم

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم

میخوام چنتا از نمونه های دلبری خودمو بهتون بگم.

🌸من همیشه تمیز و خوشبو هستم و به نظافت شخصیم رسیدگی میکنم،طوری که هر بار همسرم بغلم میکنه،منو بو میکشه و اسممو گذاشته یار خوش بوی من😍

🌸خیلی به زیبایی دستهام اهمیت میدم.بخاطر غسل و نماز کاشت ناخن انجام نمیدم اما همـــــــیــــــشه کمی ناخنهامو بلند میکنم،خودم ناخونامو مانیکور می کنم،به محض اینکه موهای دستم دربیاد،اپیلاسیون میکنم و همیشه کرم مرطوب کننده استفاده می کنم،شوهرمم میگه دستات جذابیت یه زن رو داره و لطافت و تمیزی دست یه نوزاد😍

🌸و ٨۰درصد مواقع تو خونه موهامو باز میذارم. اینجا هم شوهرم میگه آفرین،موی زن باید افشون باشه.آخه خواهراشوهرام همیشه موهاشونو جمع می کنن😜🙈😂😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جای غر غر کردن سعی کنین بیشتر شاد و پر انرژی باشین حتی اگه طی روز خستگی زیادی رو تجربه کردین ولی به رو همسر نیارین و به جاش بگین برای تو که عشقمی و همسرمی مثلا غذای خوشمزه پختم

همیشه از کلماتی استفاده کنین که مردونگیشون و زنانگیتون رو نشون میده

به خودتون برسین و همیشه معطر باشین .خیلی مهمه .

سعی کنین هر بار رفتین بازار یه دستبندی پا بندی یا لاکی یا رژلبی بخرین که تنوع بشه . لباس زیر و لباس خواب و لباس تو خونه خیلی مهمه بخدا جای دورب نمیره نگین اسراف نههههه اصلا به جاش زندگیتون محکم تر میشه هر دفه یه تیکه بخرین و متنوع باشین براش مثل یه ملکه

2731

تعریف لغوی  لوندی یعنی طنازی، عشوه، عشوه گری، غمزه، غنج، کرشمه .لوندی، دلبری یا زنانگی هنری ذاتی است که خداوند آن را در درون هر زنی قرار داده و تبلور آن در رفتارهای خاص زنانه لوندی نام دارد. این ویژگی در برخی خانم ها بیشتر و در برخی کمتر است، اما همه از آن برخوردارند.

تعریف لغوی  لوندی یعنی طنازی، عشوه، عشوه گری، غمزه، غنج، کرشمه .لوندی، دلبری یا زنانگی هنری ذات ...

بلد نیستم      

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم
آخه من خودم از لحاظ ظاهری و رسیدن خوبم...اخلاقی گفتم ..چطوری وابسته نباشیم ...چطوری اعتماد بنفس داشت ...

خوب از عزیزم وقتی از لحاظ ظاهری خوب و مرتب باشی ناخوداگاه اون اعتماد به نفس و به دست میاری سعی کن همیشه به نکات مثبت خودت و زندگیت فکر کنی با خودت بگی نکات مثبتت بیشتر از نکات منفیته 

همیشه به خودت برس باور کن که اعتماد به نفس به دست میاری 

منظورتو از وابسته بودن نفهمیدم بیشتر توضیح بده عزیزم 

😘

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2740

چگونه یک زن لوند باشیم ؟

سرعت، لحن صدا و صوت دلنشین در ظرافت زن خیلی مهم است. یک سرعت و تن صدای زیبا و جذاب، بر اساس آنچه که می خواهید بگویید انتخاب کنید. افراد جذاب آهسته تر و با تن های پایین تر صحبت می کنند.

با صدای خیلی بلند نخندید، بلند بلند حرف نزنید. بی وقفه صحبت نکنید. بین جملاتت مکث کنید و فاصله های چند ثانیه ای بندازید.

با رعایت این اصول ارتباطی مطمئنا مرد ناخودآگاه جذابتان خواهد شد

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست

من کلا همینطوریم..ولی اخلاقم...خیلی عصبی شدم ...هرکی میبینم میگه چقد ناز داره ولی عین گوه می مونه اخ ...

منم عصبانیم خیلی خیلی زیاد سعی کن کنترلش کنی

وقتی عصبانی میشی چشماتو ببند با خودت زمزمه کن نه من آرومم نباید عصبانی بشم

تو موقع عصبانیت خیلی اتفاق ها میوفته که بعدا به شدت پشیمون میشی 

همیشه به این فکر کن

جواب نداد 

ذهنتو مشغول کار دیگه ای کن

فیلم ببین

بازم نشد برو عصبانیتتو روی یه چی مثلا بالشی یا حتی روی یه چیز شیشه ای خالی کن

من انجام میدم اینارو 

سعی میکنم وقتی عصبانیم اصلا حرف نزنم و ریلکس باشم

امتحان کن جواب میده

امیدوارم که جواب بگیری ازشون گلم😄

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
میخوام چنتا از نمونه های دلبری خودمو بهتون بگم. 🌸من همیشه تمیز و خوشبو هستم و به نظافت شخصیم رسیدگ ...

خیلی عالی و مفید 😚😍

چگونه یک زن لوند باشیم ؟ سرعت، لحن صدا و صوت دلنشین در ظرافت زن خیلی مهم است. یک سرعت و تن صدای ...

عالی مرسی😉

عالی مرسی😉

یه چیزی یادم اومد.این فیلم فارسی قدیمیا هست اینارو نگاه کن.اصلا چجوری زنا حرف میزنن و عشوه میریزن 

یاد میگیری ازشون .وای اگه رقصم بلد باشی که ده هیچ از بقیه اصلا جلوتری  

یه چیزی یادم اومد.این فیلم فارسی قدیمیا هست اینارو نگاه کن.اصلا چجوری زنا حرف میزنن و عشوه میریزن&nb ...

😂😂راست میگیا 

نه رقصم زیاد خوب نیست 

بلدما ولی حرکات زیادنه معمولی

2706