2733
2734
عزیزم بله میدونم قطعی نیس ولی الان دیگه با آزمایش ازدواج اجازه نمیدن دو تا مینور باهم ازدواج کنن چون ...

نخیر هرگز نمیتونن مانع ازدواج دوتا آدم بشن.

فقط تعهد میگیرن که موقع حاملگی آمنیوسنتز انجام بدیم. منم تعهد دادم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باید چیکار کنم به خاطر این تالاسمی باید قرص فولیک اسید بخورم این قرصم باردار میشم الان دوتا بچه د ...

خانمی چرا حرف الکی میزنی من مینورم ۸سالم هست ایودی دارم قرصم گاهی میخورم گاهی نمیخورم چرا بزرگش میکنی؟!

دوتا هم بچه آوردم البته شوهرم سالمه امینوسنتز نمیخواستم

چیز پیچیده ای نیست

پیچیده نیست ولی نمیدونم چرا کسی که اطلاعات نداره دیگرانو گمراه میکنه. همش میگن کسایی که زوج مینور هستن حتما بچه‌شون ماژر میشه.

نگید خانوما منم باردارم دلم میشکنه وقتی نمیدونید نظر قطعی ندین

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
خانمی چرا حرف الکی میزنی من مینورم ۸سالم هست ایودی دارم قرصم گاهی میخورم گاهی نمیخورم چرا بزرگش میکن ...

من چی رو بزرگ کردم رفتم دکتر بم گفت اگه ایودی برات بزارم خونریزیت زیاد میشه ‌درنتیجه همو گلولوبین خونم میاد پایین الان من وقتی پرسود میشم یه روز تمام میشم ولی شاید باایودی دوهفته بکشه

...
پیچیده نیست ولی نمیدونم چرا کسی که اطلاعات نداره دیگرانو گمراه میکنه. همش میگن کسایی که زوج مینور هس ...

خواهرم با شوهرش مینرن دوتا بچه دارن چه بچهایی پسرش مثل پهلونا میمونه انقدر  چارستونه بدنش سالمه

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
خواهرم با شوهرش مینرن دوتا بچه دارن چه بچهایی پسرش مثل پهلونا میمونه انقدر  چارستونه بدنش سالمه

آخی خدا حفظشون کنه😚😚

متاسفانه هنوز تو جامعه ما جا نیفتاده که اگر در مورد چیزی اطلاعات نداریم نظر ندیم

2738
من خیلی دوسدارم ایودی بزارم تاحالا خیلی دکتر رفتم الان شما مشکلی نداری با ایودی چند روز پریود میشی

نه ندارم خیلیم عالیه نمیگم خونریزیت زیاد نمیشه چرا میشه ولی جوری نیست که اذیت بشی بعد تا۶ماه اولش زیاده بعد عادی میشه 

بعد یک نمونه ایودی هست از جنس نقره یا طلا اونا خیلی عوارضش کمه من دوبار تا خالا دستگاه گذاشتم یکی بعد از بچه اولم که مسی بود یکیم الان که طلا هست جفتش خوب بود ولی دومی بهتر بود 

پیچیده نیست ولی نمیدونم چرا کسی که اطلاعات نداره دیگرانو گمراه میکنه. همش میگن کسایی که زوج مینور هس ...

عزیزم شما که خداروشکر خیالتون راحته مشکلی ندارین دلتون برای چی بشکنه؟ان شاالله که تن شما و نی نی تون سلامت

برای آگاهی خانومای دیگه کل نتیجه ازدواج دوتا مینور تو عکس مشخصه فقط احتمال ناقل بودن ۵۰ درصده که اشتباه زده

عزیزم شما که خداروشکر خیالتون راحته مشکلی ندارین دلتون برای چی بشکنه؟ان شاالله که تن شما و نی نی تون ...

بله این عکس خیلی واضح توضیح داده فقط همون احتمال ناقل ۵۰ درصده که اشتباه نوشته ۲۵

دلم میشکنه چون باردارم و یکی با قطعیت میگه اینا بچشون ماژور میشه.

فکر کن یکی باردار باشه و من با قاطعیت بهش بگم بچت معلول میشه. زشته این حرفا. وقتی آدم اطلاعات نداره سکوت کنه بهتره

2706