2737
2734

گندمیه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرده که فوق العاده س..ولی اگه دختره منظورته خیییلی زشته خداییش ..دهنشم یه متره ..تازه بینیشم بزرگه..اصلا بهش نمیاد بازیگر ترکیه ای باشه چون اکثر بازیگرای زن ترکیه خوشگلن مثلا این کجا و هانده ارچل کجا😐🤨

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2728
مرده که فوق العاده س..ولی اگه دختره منظورته خیییلی زشته خداییش ..دهنشم یه متره ..تازه بینیشم بزرگه.. ...

هانده بع این خوشگلی توی عشق خرف حالیش نمیشه با مراد با اون دناغ گنده حالا این دمت ب این زشتی با این جیگر 

هانده بع این خوشگلی توی عشق خرف حالیش نمیشه با مراد با اون دناغ گنده حالا این دمت ب این زشتی با این ...

آها..اسم‌این دختره زشته دمت هستش😏

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2740
مرده که فوق العاده س..ولی اگه دختره منظورته خیییلی زشته خداییش ..دهنشم یه متره ..تازه بینیشم بزرگه.. ...

این دمت اصالتا بلغارستانیه که مهاجرت کرده ترکیه

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘