2733
2734
عنوان

دردسرهای من خونه مادرشوهرم.... چکار کنم با این گرسنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 105 پست
برو يكم نون بخور ! بگو يكم نون بديد ته دلمو بگيره ! تعارف كه نداري

عصر حتما میرم  بیسکوییت میخرم

قراره ۵ روز اینجا بمونم 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه حبه قند بذار دهنت لااقل😑😑

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2740
خخخخ ببخشیدا خیلی پخمه ایی برو بگو زن عمو من گشنمه اگه ی چیزیم بشه پسرتون از چش شما میبینه هاااااااا ...

خخخخ 

دیوونه   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

والا منم خونه مادرشوهرم روم نمیشه یخچالشو باز کنم چون یکبار جلوم گفت اون یکی عروسش خ پرروه میره یخچال رو هی باز میکنه از اون روز به بعد حتی از سر سفره بطری اب رو بردارم میذارم رو اپن اصصصلا سمت یخچالش نمیرم بمیرمم 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

من سابقه داشته یبار خونشون ساعت شش عصر ناهار خوردم شامم دوازده شب کلا مدلشون اینه تا بخودشون بجنبن پاشن ناهار بپزن شب شده   ولی خب میوه و چای بوده

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من خونه هرکس بیشتر از چندساعت بمونم یه یالا میگمو میرم سریخچالشون😂😂😂

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2706