2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسرونه نزن که اعصابتو خورد میکنه. بگو برات تا حدی کوتاه کنه که قابل بسته شدن باشه و یه دست بزن ...

منم کرم موی اورال میزنم بعد از حمام رنگ طلاییشو اوتم امتحان کن خیلی عالیه ,وقتایی که موهام بهم ریخته اس منم موهام اب اسپری میکتم بعد دوباره با دستم ورز میدم تا حالت بگیره و میزارم خشک بشه 

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2728
واسه منم دقیقا همینجوریه تو حموم نرم کننده میزنم و شونه میکنم بعدش دیگه ن سشوار نه شونه چون پف می‌کن ...

اره دقیقا باورت میشه منم چند وقتع فهمیدم اصلا موی فر نباید شونه بشه 

موهای منم اینجوریه ولی حیف نیس موی صاف مرتبه

عزیزم دقت کرده باشی اکثر اونایی که موی فر دارن چشمشون درشت تره ابروهاشون پر تره و مشکیه و مژه هاشون خوشگله شمارو نمیدونم البته 

من قبلا مثل شما فکر میکردم و همیشه موهام جمع شده بایه کلیپس سفت بود ولی الان دیذگاهمو تغییر دادم واقعاعاشقشونم

2740

اولا هر شامپویی که میخری مخصوص موهای خشک یا زبر باشه اصلا بعد حمام سشوار نکن اگه خونتون حیات داره یکم برو تو حیات موهات با هوای آزاد خشک بشه آخرش که کمی نم داره موهات کف دستت چند قطره روغن بزن بمالون به موهات .من این مدلی موهام رو رام میکنم قبلا همش میبستمشون خیلی بد بودن رفتم کوتاهشون کردم و این کارهار میکنم خیلی بهتر شدن

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...