2733
2734
عنوان

من باید یه کاری کنن تا حد مرگ عاشقم بشههه

| مشاهده متن کامل بحث + 4626 بازدید | 453 پست
چرا؟

شاید بگی پز زیرپوستی داد،شاید بگی عقده ای،شاید بگی دروغه.اما باهرپسری رابطه داشتم به شدت وابسته شده حتی مغرورترین پسری که اطرافم بوده.البته ناگفته نمونه منم وابسته شدم.اما من نه میتونیم یه رابطه رو مدیریت کنم و نه میتونم حفظش کنم.خیلی زود دلم میخواد تموم شه اون رابطه و با مشکلات بعدیش روبه رو میشم.هم خودم عذاب میشکم هم طرف مقابل

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بگم امیرحسینو چیکار کنه یه سایت با اینهمه آدمو دیوانه کرده اه

بیا این دختره ما رو بگیر ما رو هم خلاص کن والا😑😣🙄😲😞

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
درسته سنت کمه ... ولی رفتارات از سنتم کمتر میزنه ..ببخشید رک گفتم

چن سالشه مگه؟

«خوشحال میشم تو این تاپیک کمکم کنی😘» " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -فدوی سَرت، مِی حالو چیطو شده؟ :]         اوشیما دستش را بالا می‌برد و میگوید:《برای من تو این بدن فیزیکی -این ظرف معیوب- مهم ترین کار اینه که امروزم رو برای رسیدن به روز بعد نجات بدم.این کار هم میتونه ساده باشه، هم خیلی سخت. همه ش بستگی به این داره که چطور به این قضیه من نگاه کنی؛بهرحال، حتی اگه همه چیز خوب پیش بره، دستاورد چندان بزرگی محسوب نمیشه.هیچ کس قرار نیست من رو بابت اون تشویق کنه..》*کافکا در کرانه*     *✨INTP *  
2731
2740
😁😁😁چرا

نیلوفر چی کار میکنه 😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

هر دفعه هر تاپیکی از امیرحسین بوده رفته تو پربازدیدا😞😲😲😲😣

ایندفعه نه دیگه خاهشا تمومش کنی😲😲😲😲😑

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

بچه ها یکی داوطلب شه جام زهر روسر بکشه بره با امیر حسین صحبت کنه 

امر خیره ثوابم داره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706