2733
2734
عنوان

من باید یه کاری کنن تا حد مرگ عاشقم بشههه

| مشاهده متن کامل بحث + 4626 بازدید | 453 پست
جای برادری😒😒😂😂

😂😂😂😂😂😂😂میدونم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بهش بی محلی کن تا اسیرت بشه 

شوخی کردم این روش فقط تو رمانای ابکی جواب میده

بنظرم ی مدتی خیلی موشکافانه و نامحسوس تحقیق کن ببین علایقش چیه و از چ جور دخترایی بیشتر خوشش میاد

ارتباط چشمیم اصن باهاش برقرار نکنیا بگه اه اه این دخمله چقد سبکه     

خیلیم مغرور نباش بگه اه اه چ افاده ایه   

ی عطر خوشبو برا خودت بخر هرجا اون هست بزن تا اسیر بوی عطرت بشه   

سعی کن سر راهش قرار بگیری  و نشون بدی خیلی تصادفیو  ناخواسته بوده   

امضا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسه دیگه اه بار ها گفتیم خندیدم دیگه مسخره امیر حسین در اومده

به قول معروف البته جدیدن میگن بیشتر وقتی تو یه حرفی کاری زیاده روی میکنن میگن دیگه عنشو در آوردی، اینایی هم که هی میگن امیر حسین دیگه عنشو در آوردن آه  

آرامش
ن بابا راحت باش من اصلا مشکلی ندارم 😍😍😍🤗🤗🤗🤗

😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
اینجوری که میگن چادر فقط 😂😂😂😂

😂😂😂چادرم کووووش

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

ولی من میدونم اخر ب یه بچه مثبت میرم🌼🌼🌼

این موصوع ربطی به تاپیک نداره ها،دوستان منو شوهرم که با هم دوس شدیم قرارمون از اول ازدواج بود (فامیلیم) ولی ۱ سال طول کشید تو این ۱ سال من مسجد امام زاده همه جا میرفتم نذر میکردم منو بگیره انقدر شمع ردشن میکردم تو امام زاده همه بهم میگفتن خانوم شمعی دخترخاله هامم لوم دادن به شوهرم😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑