2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به کسی نگو_من چندباربه خانواده شوهرم گفتم بعدش شنیدم همه جا با افتخارمیگفتن پسرمون ازپس زنش برمیاد_براهمین خودم نشستم تربیتش کردم😎😎😎

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2728

خودتون حل کنین با کمک مشاور عزیزم

چون خانواده ها اگر وارد بشن بدون قصد و به نیت کمک چیزی میگن یاکاری میکنن اما باعث اختلاف ببشترمیشه معمولا چون خارج از زندگیتون هستن و ازبیزون قضاوت میکنن

بنظرم حریم خودتونو همسرتونو بابقیه حفط کنین عزیزم احازه ندید کسی متوجه اختلافتون بشه

البته اگر عاشق همید و زندگیتون مهمه براتون

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2740
چطور یک مرد به خودش اجازه میده که زنش رو تحقیر کنه و هم چنین خانواده ی زنش رو ..‌‌ به نظرتون با این ...

تحقیر کردن خیلی وحشتناکه سکوتم اصلا جایز نیست خانومایی که سکوت میکنن به مرور در ناخوداگاهشون اون توهینا رو قبول میکنن باید خیلی با فکر باهاش مقابله کرد و نباید عقب نشینی کرد

چطور یک مرد به خودش اجازه میده که زنش رو تحقیر کنه و هم چنین خانواده ی زنش رو ..‌‌ به نظرتون با این ...

اول با زبون نرم و خوش بشین باهاش حرف بزن،بگو که کارت درست نیست و ناراحت میشی،راه و بهش نشون بده،اگه حالیش نشد و دست از کارش برنداشت،تو هم بزن دنده اخر و یکی گف صد تابگو.اونوقت ادب میسه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

جررررررررررش داد من که یه بار شوهرم هولم داد من محکم هولش دادم هزارتا حرفم بارش کردم دیگه جرات نداره دست بهم بزنه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

من هیچ وقت نمیزارم دیگران تو زندگیم دخالت کنن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چکار میکنی دقیقا یعنی هر چی اون گفت شما هم همون حرف رو به خودش بر میگردونی

نه دیگه بالاخره توزندگی  هرکسی نقطه ضعفایی دوطرف دارن...اگه اون نقطه ضعف منوبه رخ بکشه تحقیرکنه من ازنوزادی تاحالاشوبه رخش میکشم وتحقیرش میکنم😐😐😐😐