2737
2734
16 اردیبهشت 

مال من ۱۳اردیبهشت تو سونوی ان تی نوشته تاریخ زایمان دوازده بهمن اما دکتر تو کارتم از قبل نوشته بود بیست بهمن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم ناراحت نباش باز این نشونه خوبیه ک بارداری خوبی داری من ک همش نگران میشم

نگرانی نداره الان بهترین فرصته کوچولوت یکم وزن بگیره من همش وزن کم میکنم نگرانم بچه ضعیف بشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم ی سقط ب دلیل توقف رشد داشتم شما چ کاری انجام دادید ک خداروشکر این یکی برات موند انشاالله صحثیح و سالم بیاد بغلت ب حق پنج تن

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
2740