2737
2739
عنوان

عکس میذارم بهم بگید چند ساله میخورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6401 بازدید | 562 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی حرف گردن بریدن نزن😓

من نمیفهمم چرا ما گذشتن و رها کردن رو بلد نیستیم. متأسفانه مردم اصلاً مطالعه ندارن. سواد ندارن ( سواد تحصیلات و مدرک نیست) و اصلاً بلد نیستن به خودشون و بقیه احترام بذارن. خیانت دیدن خیلی بده. ولی بدتر از اون اینه که بخوای درگیر همچین آدم بی ارزشی بشی و زندگیتو لحظه ای براش خراب کنی.   فدای سرم. اگه میارزه و میتونی ببخش و بمون پیشش. اگه نمیتونی که بگذار و بگذر. والا   

آینده حتما" زیباست.🥰
من نمیفهمم چرا ما گذشتن و رها کردن رو بلد نیستیم. متأسفانه مردم اصلاً مطالعه ندارن. سواد ندارن ( سوا ...

اینها رو واسه اون قضیه گردن بریدن گفتی یا اشتباه فرستادی واسه من 🤔

در هر صورت کاملا درست گفتی عزیزم😍😍

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
2728
اینها رو واسه اون قضیه گردن بریدن گفتی یا اشتباه فرستادی واسه من 🤔 در هر صورت کاملا درست گفتی عزیز ...

نه عزیزم واسه همون  .
لحنم بد بود؟ ببخشیددد     آخه انقدر تو این حوادث میخونم از این چیزا کلاً حساس شدم بهش. بابا یه ذره ارزش گذاشتن به خودشون رو بلد نیستن. حالا کشتیش دلت خنک شد؟  

آینده حتما" زیباست.🥰
نه عزیزم واسه همون   . لحنم بد بود؟ ببخشیددد       آخه انقدر تو این حوادث میخ ...

نه گلم لحنت بد نبود 😘😘

حالا شایدم دروغ میگفته مرتیکه

میرن خودشون هزارتا غلط میکنن دعواشون میشه واسه اینکه موجه جلوه بدن تهمت خیانت میزنن به زن بیچاره! یکبار حوادث خوندم اتفاقا افغان بودن زن ایرانی کم سن و سال هم داشت هم معلوم نبود شوهر چه مرگش بود میخواست از شر زنش راحت بشه الکی به داداش زنه گفت خواهرت فاسده قرار میذارن با هم زن بدبخت رو میکشن! بعدش میره کشور خودش! بعدا برادرش میفهمه همه چی دروغ بود خواهرش پاک بوده میره افغانستان یارو رو پیدا میکنه و میکشه!! از این آدمهای مریض زیادن😔

نه گلم لحنت بد نبود 😘😘 حالا شایدم دروغ میگفته مرتیکه میرن خودشون هزارتا غلط میکنن دعواشون میشه و ...

اههه. خب خیلی شیک و مجلسی از هم جدا شین. بابا طلاق واسه همینه دیگه. بعضیا گیر میدن انقدر چرا.
راست میگی شایدم دروغ باشه. واییی دلم برای داداشه سوخت بعد برای خواهره. داداشه چه دست به کشتنش هم خوب بوده   

آینده حتما" زیباست.🥰
اههه. خب خیلی شیک و مجلسی از هم جدا شین. بابا طلاق واسه همینه دیگه. بعضیا گیر میدن انقدر چرا. راست م ...

معلومه خانواده خیلی سطح فرهنگ شون پایین بوده که اینکارو کردن!!

والا بخدا توافقی جدا بشن، مرد هم که خیلی راحت میتونه اینکارو بکنه😐

2740