2733
2739
عنوان

خانمایی که خونشون ازتمیزی برق میزنه تشریف بیارن😍

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 19 پست
البته من خونه م تمیز نیست مث بازار شامه کی بشه بارداری و نقاهت تموم بشه بیفتم به جون خونه

انشزالاه بسلامتی عزیزم😍

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کابینتها بالا هم شروع کن

چشم ممنونم عزیزم

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
چشم ممنونم عزیزم

من خودم باردارم،و میخواستم بهم فشار نیاد اینجوری تمیز کردم،اول کابینت بالایی ها رو تمیز کردم،ظرفاشون آوردم بیرون داخل کابینت و درش رو تمیز میکردم بعد میزاشتم داخلش،یه روز دیگه کابینت های پایینی،یه روز یخچال رو کامل بشور و طبقات رو تمیز کن،یه روزم گاز وهود و سینک و کف آشپزخونه،اگرم نیازه یه روزم فرشش رو بشور،در ضمن ظهر بعد ناهار شروع کن،مواد لازم شیشه پاک کن،پاک کننده چند منظوره،و چندتا دستمال 

2728
من خودم باردارم،و میخواستم بهم فشار نیاد اینجوری تمیز کردم،اول کابینت بالایی ها رو تمیز کردم،ظرفاشون ...

خیلی ممنونم عزیزم انشالاه نینیت بسلامتی بیادبغلت😘