2733
2734
عنوان

دیگه بدنم نمیکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 44 پست
تو شهر غریبم صبح تاشب تو خونه خودمم میگم بذار برم یه هنری یاد بگیرم شوهرم نمیذاره هیچ جابرم

ابله

شوهر منم همینه😒😒

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس پدر ادمو درمیاره ولی کسی که نکشیده نمیفهمه ماچی میگیم شوهرم اصلا نمیدونه استرس چیه 

استرس برا بدن سمه کم کم باعث میشه وسواس فکری یااسکیزوفرنی بگیری امکان داره تو سن پایین الزایمر بگیری اینا بدتر از یه مرگ جونتو میگیرن

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
2731
استرس برا بدن سمه کم کم باعث میشه وسواس فکری یااسکیزوفرنی بگیری امکان داره تو سن پایین الزایمر بگیری ...

الان معدمو، سرمو ، قلبمو درگیر کرده28 سالمه همش درحال قرص خوردنمم، الزایمرم ارثشو داریم

برا من خیلی بدتر بود تا خود وقتی ک میخواستم بخوابم استرس راحتم نمیذاش هر ثانیه باهام بود معده درد گرفته بودم موهام میریخت 

2738
برا من خیلی بدتر بود تا خود وقتی ک میخواستم بخوابم استرس راحتم نمیذاش هر ثانیه باهام بود معده درد گر ...

من تا بچم خابش میبره استرس میگیرم به حدی که چشامو میبندم میگم خدایا خابم ببره زودتر

6 سال

حتما زنگ بزن ب 1480 من الان برات سرچ کردم  1480 خالی هم بگیری برات وصل میشه قابل شناسایی هم نیستی    اینا مشاورای خیلی خوبن از دمنوش های   بهارنارنج اسطوخودوس  اینا استفاده کن  موقع استرس صلوات بفرست   

من تا بچم خابش میبره استرس میگیرم به حدی که چشامو میبندم میگم خدایا خابم ببره زودتر

و در اخر بعد دوماه استرس پی در پی خوب شدم ب وسیله یه دعا... ولی متاسفانه پشت سرش وسواس فکری گرفتم 😔