2737
2734
عنوان

خانمایی که بچه یک سال و نیمه دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم اصلا غذا نمیخورد بخاطر همین 1سال و ۵ ماهگی از شیر گرفتمش.الان خوبه خداروشکر ۳_۴وعده میخوره .می ...

دکتر ب منم گفتم از شیر بگیرم اما خب هوا گرمه الان وزنش چنده؟

2728
ببخشید چه جوری از شیر گرفتیش منم میخوام بگیرم  خیلی خیلی وابسته است تمام چیزش شیرمنه

زیاد به شیرم وابسته نبود .کلا نه شیر میخورد نه غذا.صب که بیدار شد بهانه ی شیرو گرفت تو لیوان بهش شیر عسل دادم دیگه بعدش هروقت شیر میخواست سرگرمش میکردم و غذا میدادم که سیر باشه.راستی بهش میگفتم مامن مریضه نمیتونه شیر بده

به گرما ربطی نداره من پسرمو آخرای تیر از شیر گرفتم گرمترین روزای سال بود اون قدیما می گفتن نگیرین چون کولر نبوده بچه از گرما بی آب میشده بدنش

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
به گرما ربطی نداره من پسرمو آخرای تیر از شیر گرفتم گرمترین روزای سال بود اون قدیما می گفتن نگیرین چو ...

نه بخاطر این میگن ک بی ابی و وابستگی ب شیر تو فصل گرما دچار اسهال و استفراغ میکنه بچه رو

2738

منم برج ۲_۳بود که گرفتم.الان ۱۲ کیلو.وقتی دورش شلوغ باشه غذا نمیخوره منم کاری بکارش ندارم .هرچی بیشتر تاکید کنی بدتر میشه

نه بخاطر این میگن ک بی ابی و وابستگی ب شیر تو فصل گرما دچار اسهال و استفراغ میکنه بچه رو

بچه من چیزیش نشد روزا که خونه بودیم زیر کولر شبا می بردمش پارک

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄