2737
2734
عنوان

تروخداایکی اروممم کنه دارم خفه میشم از ساعت ۲دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 115 پست
بله عزیزم ببین مثلا نذر میکنی برا یه کاری که مشکلت حل شه میگی نمک نذر میکنم برا سی نفر نباید منتظر ب ...

بعد میگما آلیس جونم یعنی باید بگم اگر فلان کارم درست بشه من نذر میکنم به سی نفر نمک بدم؟واسه کدوم امام یا چیزی نمیخواد بگم؟

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍
بعد میگما آلیس جونم یعنی باید بگم اگر فلان کارم درست بشه من نذر میکنم به سی نفر نمک بدم؟واسه کدوم ام ...

آره مثلا من مثال بزنم اگه نذر میکنم اگه همین امسال مشکلم حل شه سی بسته نمک پخش میکنم. منتظر نشو که حاجتت قبول شه زودتر پخش کن 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مثلا من مثال بزنم اگه نذر میکنم اگه همین امسال مشکلم حل شه سی بسته نمک پخش میکنم. منتظر نشو که ح ...

عزیزم لطف کردی..نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به نذر نمک پیدا کردم

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍
عزیزم لطف کردی..نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به نذر نمک پیدا کردم

مامان منم فقط نذر نمک میکنه🤗انشالله حاجتت زود برآورده بشه عزیزم😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731
سلام، عزیزم، رفتی دفترخانه سند نوشتی؟ میخوام کمکت کنم حتما جواب بده

سلام عزیزم 

ازه تو محضر ابرا کردم 

در صحت یلامت

الان حدودا ۵۰۰ میلیون بنامم ماشبنه

حق طلاقم دارم یجورایی

۱۴ تا مهرم مونده

سلام من پستاتون رو خوندم و با تمام وجود براتون ناراحت شدم ان شالله هرچه زودتر فرجی درزندگیتون حاصل م ...

بنظرت میشع 

طلافم بده

ازش بدم اومده

داره میاد ببینتم 

میخوام بحث طلاقو بکشم وسط

سلام عزیزم  ازه تو محضر ابرا کردم  در صحت یلامت الان حدودا ۵۰۰ میلیون بنامم ماشبنه حق ...

عزیزم حتما یه کپی از متن سند رو ببر پیش یه وکیل خوب، شما تو سند بخشبدید بهش و ننوشتید دریافت کردید، میتونید بخشش رو پس بگیرید و کل مهریه رو بگیرید، حتما به وکیل خوب مراجعه کن

2740
بنظرت میشع  طلافم بده ازش بدم اومده داره میاد ببینتم  میخوام بحث طلاقو بکشم وسط

ان شالله هرچی که خیرو عافیت و برکت باشه براتون پیش بیاد

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔