2737
2739
عنوان

جغدا بیاید😐🦉🍷

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 44 پست
عزیزم من الان اصلا وقت امضا دادن ندارم لبخند ژوکوند هم واس من نزن😂😂😂😂

باابااا معروف...نکشی مارو😂😂😂🤦🏻

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باابااا معروف...نکشی مارو😂😂😂🤦🏻

اتفاقا فقط کافیه یه لبخند ژوکوند برات بزنم تا عاشقم شی 

نگا😸

خیلیام هستن از مغز فلجن ولی از کمر به پایین فعالیت گسترده ای دارن🔫😐😹✌
2731
اتفاقا فقط کافیه یه لبخند ژوکوند برات بزنم تا عاشقم شی  نگا😸

عاشقت شدم لنتی..لبخند تورو دیده رد داده قلبم😐😂🤦🏻

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•
سلام من امشب بعد چهار سال زندگی گند زدم به تمام معنا

واای چرا چی شده؟ 

عه حیف شد که مُردی😂

ببین بخاطرت مردم😂الهی بمیرم واس خودم که انقد خوبم/:😐🍷

2738
واای چرا چی شده؟ 

اول که قرار بود شام قیمه درست کنم ماش پلو درست کردم و کته هم شد

لباس شستم یادم نبود شال قرمزم تو لباسا هستش تیشرت سفید شوهرم شد صورتی... شلوار لی شوهرم شد ابی متمایل به صورتی... شورت وشلوارک دخترم که زرد بود شد نارنجی... شلوار سبز دخترم شد مغز پسته ایی

خلاصه شوهرم اومد خونه براش چایی اوردم و برای خودمم اورده بودم شوهرم اومد ازم بگیره سینی چایی رو وسط راه ناخواسته ولش کردم چایی ها ریخت روش بیچاره رون پاش سوخت

اخرشم مجبور سدم سریع اسپند دود کنم و صدقه بذارم

قاطی بودم امشب

اول که قرار بود شام قیمه درست کنم ماش پلو درست کردم و کته هم شد لباس شستم یادم نبود شال قرمزم تو لب ...

وااای چه بد بوده درکت میکنم🤦🏻!!!خوب کاری کردی اسپند دود کردی! 

خدایی روانم بهم ریخت

بیخیال دیگه بخاطرش خودتو ناراحت نکن...اتفاقیه که افتاده

2706