2733
2739
عنوان

بچه ها این توهم منه یا هاله داره 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2508 بازدید | 110 پست
آخی . عزیزم . خیلی ناراحت شدم . همش تو فکرت بودم . حتما قسمتت نبوده عزیزم .‌منم پروسه یختی  و ب ...

ممنونم از احوال پرسیت😍

اره حکمت خدا رو شکر 

الهی خدا حفظشون کنه ...کوچولوهات رو عزیزم🌷😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
نیلوفرجون خوبی 🌷 اره قربونت الان خوبم تا ده صبح از استرس شدید چقدر سردرد کشیدم.... امیدم به خدا ...

سلام عزیزم.. بخدا خیییییلی ناراحت شدم.. خیالت راحت که باردار میشی دیر و زود داره فقط.. آدمیزاده دیگه عجوله

اجی میگم چندوقته تو اقدامی؟ 

خدایا ازت ممنونیم بخاطر زندگی زیبامون که با دادن هدیه قشنگت زیباترش کردی.. خدیابخاطر آرامش زندگیم چقدر شکرت کنم؟ ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.. بخدا خیییییلی ناراحت شدم.. خیالت راحت که باردار میشی دیر و زود داره فقط.. آدمیزاده دیگه ...

سلام عزیزم 

یه سال اقدام بودم که رفتم دکتر یه سال بیشتر تحت درمان م....دو سال رد شده

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
سلام عزیزم  یه سال اقدام بودم که رفتم دکتر یه سال بیشتر تحت درمان م....دو سال رد شده

اها عزیزدلم اشکالی نداره وقتی که حتی فکرشم نمیکنی خدا غافلگیرت میکنه دیدم که میگم بخدا... هیشکی از اطرافیان من نبوده که باردار نشده باشه فقط گاهی برا بعضیا یکم زمان. میبره❤️امیدوارم خدا اون صبر رو نصیبت کنه تا بتونی بگذرونی این روزا رو  و ب زودی زود فرشته ای تقدیمت کنه😍😍دلم روشنه دلت روشن باشه 😘از ته دلم برات دعامیکنم

خدایا ازت ممنونیم بخاطر زندگی زیبامون که با دادن هدیه قشنگت زیباترش کردی.. خدیابخاطر آرامش زندگیم چقدر شکرت کنم؟ ❤️
2728
اها عزیزدلم اشکالی نداره وقتی که حتی فکرشم نمیکنی خدا غافلگیرت میکنه دیدم که میگم بخدا... هیشکی از ا ...

قربونت برم نیلوفرجون ...عزیزدلی 

حاجت روا باشی 😍

قربونت برم نیلوفرجون ...عزیزدلی  حاجت روا باشی 😍

فدات عزیزدلم😘😘😘❤️