2733
2734
عنوان

از خاطره های شیرین دوران نامزدیتون بگین ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 2847 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به با روح و روانت بازی کرده

چه رنگایی 😂😂😂 زرررد . نارنجی.صورتی هنوز دارمشون. قیافش تجسم کردم رفته تو مغازه وای 😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728

اولین بار بعد از عقدمون که از ماموریت برگشت گفت برو خونمون آبجیم کارت داره بعد که رفتم اومد از پشت چشمامو گرفت...بهترین لحظه بود ولی الان باهم قهریم توروخدا هر کسی که این پست رو میخونه لرای آشتی کردنمون دعا کنه...

نمیشه تفکیکش کرد عزیزم خود شخصم زیاد تفاوت بین این دوتارو نمیتونه متوجه بشه. 

منظورم صرفا کم شدن شهوت نبود

نمیدونم چطور بگم

نوع ابراز محبتا و رفتارا بنظرم تا حدی نشون میده مهر و محبت دلی و شهوت رو

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

خاطره خوش زیاد دارم😍

مخصوصا سفرمون به شمال خیلی خوش گذشت

درضمن ۵ روز دیگه عروسیمه و بهترین خاطره شیرین زندگیم😍😍

خدایا پشت و پناه همسرم باش چون تنها با وجود اون خوشبختم❤💏
2740
دیگه امیدی ندارم

تاپیک اسکرین شات منو بخون نا امید نباش

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

چقد اس میزدیم شبا 🙈🙈 ای جان چه تاپیکی 

انشرلی و ارامش ممنون

براتون صلواتم فرستادم❤

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خاطره خوش زیاد دارم😍 مخصوصا سفرمون به شمال خیلی خوش گذشت درضمن ۵ روز دیگه عروسیمه و بهترین خاطره ...

به به عروس داریم چه عروسسی   مبارکههههه خوشبخت بشیددد خانومااا کل بکشین   ی دست رو سر دختر مجردامونم بکش مرسی اه

درخیال روزهای روشنم..
2706