2733
2739
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48637 بازدید | 8012 پست
کار مفید انجام بده خب اینا فایده نداره  دل یتیمی رو شاد کنم به مستمند کمک کنم  به خانه ...

این کارایی که گفتید خیلی خوبه عزیزم.،ولی خب کارهایی هم که استارتر گفته هم مفیده،پیش زمینه ای میشه برای انجام چیزایی که شما گفتید،مثلا روایات واحادیث هست کسی که نماز نخونه کارهای دیگه اش ارزش چندانی نداره،یا کسی که غیبت کنه اجر کارای خوبش از بین میره.

دخترم،معجزه زندگیمو 

منم تو نماز حضور قلب ندارم و بعدش اون آرامش رو دریافت نمیکنم،بیشتر عذاب وجدان میگیرم  

چندتا کتاب نیمه کاره هم دارم که این گوشی لعنتی نمیذاره بهشون برسم  

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سپاس از استارتر عزیز بابت این تاپیک

خیلی خوبه هرازگاهی یادمون بیاد که فارغ از جنسیت یه انسانیم و باید برای رشدمون قدم برداریم

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)
2731
منم تو نماز حضور قلب ندارم و بعدش اون آرامش رو دریافت نمیکنم،بیشتر عذاب وجدان میگیرم     ...

وای وای گفتی منم اصلا تو نماز حضور قلب ندارم بعد وسطاش شک میکنم رکعت چندمم حالا؟! خیییلی بده 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2740
منم هستم من برای سرگرمی فقط همین سایت میام. نت گردیم همینه.

خدا را شکر که اینستا نداری البته محتوای مفید هم زیاد داره ولی خواه ناخواه ادم درگیر محتوای پوچش هم میشه. خوش اومدی عزیزم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

اینکه آدم بخدا نزدیک بشه و با شوق او به خلق خدمت کنه لذتش بیشتره..

من متاسفانه بعضی وقتا یادم میره مراقب خودم باشم.

دوست دارم بعد نماز پا نشم. چون تا وقتی زانو از زمین فاصله نگرفته جزو نمازه

میخوام بسم الله بگم موقع غذا. یادم میره.

و ...

خدا را شکر توکل کردن را توش پیشرفت داشتم.

خوشحال میشم اینجا شلوغ باشه ک هر وقت میام سایت فقط این تاپیک بخونم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

منم یه سری کار انجام میدم به پای شما دوستای خوبم نمیرسم ولی سعی میکنم هر روز یه کاری کرده باشم ذکرای روزانه رو باید بگم و ذکر استغفار و صلوات

نون و برنجی که از ته سفره میمونه میریزم واسه گنجیشکا

و اینکه عادتمه همیشه باید بسم الله بگم واسه انجام هرکاری هروقت که یادم بیاد روزی دهها بار شکر خدا رو میگم و ازش تشکر میکنم

قران زیاد میخونم حتی اگه از روی قران نتونم بخونم وقتایی که دارم یه کاری مثل ظرف شستن یا غذا پختن و.. انجام بدم سوره های کوتاه ویا ایه الکرسی رو واسه خودم زمزمه میکنم

خیلی وقتا معذرت میخوام بعد دستشویی و توالت که مشغول دست شستنم وضو هم میگیرم 

یا قبل خواب یا حتی توی رختخواب ایه الکرسی و دعا با خودم زمزمه میکنم به پدر و مادرم خیلی احترام میذارم سعی میکنم ناراحتشون نکنم ویا جواب حرف سردی که میزنن رو ندم...

منم یه سری کار انجام میدم به پای شما دوستای خوبم نمیرسم ولی سعی میکنم هر روز یه کاری کرده باشم ذکرای ...

قدر حالت را بدون

یاد خدا بودن بزرگترین نعمته...از وقتی یاد خدا کمرنگ شد ناراحتی هام شروع شد. یاد خدا غصه ها را کمرنگ میکنه. ولی بیش از همه،

من به بسم الله گفتنت حسرت خوردم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706