2733
2734
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48637 بازدید | 8012 پست
بچه ها من ان شاءالله امشب استارت تقویم رو میزنم شما هم بیایید ایده بدید من خودم یه ادم معمولیم نه خی ...

هر موقع تونستی با حیوانات هم مهربان باش. ظرف آب براشون بذار، تابستونه تشنه میشن. اضافه غذاتون رو... برکت میاره تو زندگی

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
کار مفید انجام بده خب اینا فایده نداره  دل یتیمی رو شاد کنم به مستمند کمک کنم  به خانه ...

عزیزم یه سری کارها طبق اعتقاد هر کس فایده اش به خودش برمیگرده مثلا من وقتی قران با معنی رو بخونم درسته ممکنه به کسی فایده نرسه ولی از لحاظ روحی رو خودم کار کردم و انرژی مثبت دادم به خودم.  در کنارش هم میتونم کارهای عام المنفعه بکنم ایده دل یتیم رو شاد کردن و خانه مستمندانت عاااالی بود البته اینم از همون پول صدقه ای که نوشتم میشه انجامش داد. مرسی از نظرت  

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731
چله بگیر برای هر فکر و عادت تا ملکه ذهنت بشه من چله میگیرم وعالیه  الان هم توی چله شکرگزاریم& ...

عزیزم میتونی یه توضیح بدی در مورد چله شکرگزای؟ راستش من هدفم این بود از کم کم شروع کنم تا پایبند بمونم اگه از اول به خودم بگم چله مطمئنم ول میکنم واسه همین مثلا میتونم یه روز در هفته رو بذارم روز شکرگزاری و چقدر خوب میشه. مرسی از نظرت  

هر موقع تونستی با حیوانات هم مهربان باش. ظرف آب براشون بذار، تابستونه تشنه میشن. اضافه غذاتون رو... ...

چشم گلم البته خدا را شکر این کارو همییییشه انجام میدم

2740

منم دلم میخواد صبور تر بشم، عصبانی نشم زیاد، بتونم ببخشم همه رو 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها یه عادت خوب دیگه که دارم اینه که همیشه مطالعه میکنم شاید واسه همین تو اهدافم نیاوردم. البته این تقویم شخصی سازی میشه یعنی هر کی با توجه به نیاز روحی خودش مینویسه

منم دلم میخواد صبور تر بشم، عصبانی نشم زیاد، بتونم ببخشم همه رو 

اره اره اینم خیلی خوبه البته مورد اخری که تو پست اول نوشتم شاملی اینم میشه

2706