2752
2734
ب نظر من ک طبیعی مزخرفه،انوزنزدیکی نداشتم ک بدونم چ ب سرم اومده ولی ظاهرش ب هم ریخته انگار،4 ساعتم دردشدید داشتم درحدمرگ واقعاوحشتناکه،منم میرم دسشویی واسه مدفوع درد دارم نمیدونم بواسیره یانه،بخیه هادردخاصی نداره فقط ب قول دوستمون انگارخشکه یکیم وقتی پامیشس فک میکنی کشیده میشن،من کمردردم دارم هنوز...
معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از درد می ترسی اپیدورال عالی من تحقیق کردم ولی مثل تو از بخیه و مشکلات بعدش می ترسم بخیه که تخقیق کردم و به این نتیجه رسیدم بخیه اون قسمت بدن خیلی بهتر و دردش کمتر از بخیه شکم که تو سزارین می زنند حتی سرعت بهبود بخیه هم بیشتر چون بافتش نرمتر ولی منم مثل تو میخوام بدونم بعدش شکل اونجا و ... چی میشه البته در مورد بواسیر بگم که هیلی از سزارینیها هم بواسیر میگیرن ربطی به طبیعی و سزارین نداره
زایمان من تازه وحشتناک بووود
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
کویین احتمالا واسه تو هم مشکل من تو زایمان اولم پیشاومده من استخون دنبالچم تو زایمان اول ترک خورد و همین باعث شد تا شش ماهخیلی درد کمرو گردن داسته باشم رونم بی حس بود و مشکل دفع داشتم و خیلی هم بخیه خوردم
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من ادمیم ک تحمل دردم بالاس،تازه دکتربهم گف خیلی شرایطت خوبه واسه طبیعی و خوش زایمان بودی!ولی واقعا دردش ازاونی ک تصور میکردم وحشتناک تربود
من تمام دوره بارداری پیاده روی داشتم و خونه مون طبقه چهارم و بدون آسانسور هست که حداقل روزی یکبار بالا پایین میکردم روز یکشنبه 19 مهر رفتم مطب گفت قلبش کمی کند میزنه برای اطمینان برو بیمارستان نوار قلب بگیر که نوار قلب خوب بود ولی درد نشون داده بود که من گفتم درد ندارم ولی گفتن با معاینه بشی بعد معاینه گفتن 5 سانت دهانه ی رحم باز شده و همین امشب زایمان میکنی خلاصه 10 بهم امپول فشار زدن از یک درد اصلی شروع شد با فاصله که هی فتصله ها کم میشد و درنهایت 3 زایمان کردم
این نیز بگذرد
نمیدونم مرضیه جون،من فقط کمرم دردمیکنه،ی روزم یبس بودم زیادی طور زدم ازاون روز دفعم همراه بادرده همون اولش،انگار زخم باشه ازتو اینطوری
2706