2737
2734
خب تو خودتم كه دارى ميگى بيمارى داره روشنك هم همينو گفت فازت چيه؟😂😂

اوّلا وقتی میخوای دخالت کنی دقّت کن به جملات من و اون....منم گفتم قبلش بیماری داره ولی اون گفت بیماری ژنتیکی.....لطفا الکیم میخوای دفاع کنی اوّل دقّت کن و فکر کن و بعد حرف بزن.....ممنونم

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ضمنا الان فهميدم مردى اگه ميدونستم جوابتو نميدادم لطفا شما هم ديگه جواب نده

اینم طرز تفکر جنسیت زده اتون     باشه من از خدامه جواب افراد جنسیت زده ای مثل شمارو ندم(به شرطیکه شماهم جواب ندین).....موّفق باشید

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
2742
قربون دهنت ولی کاش می گفتی از هرچی بازیگر ایرانی 

نه آخه برداشته  به سیبل جانی که هر ساله جز ۱۰زن زیبای جهان از نظر دانشمندان هست میگه معمولی بعد میگه از نظر من شبنم قلی خانی و ترانه علیدوستی و چند بازیگر دیگه که کلا قیافه های معمولی دارن زیباست حالا بقیه به کنار این قلی خانی و علیدوستی خیلی حرصمو در اورد واسه همین این جوری گفتم 

2740
هر چی پای مردمو میبینم مث مال خودم نمیبینم😔😔

سلام عزیزم. من درکت می کنم خودم هم یه ناراحتی مربوط به پاهام دارم  ولی خدا رو هزاران مرتبه شکر میکنم که این ناراحتی بزرگتر نیست فقط و فقط و فقط ظاهریه  اگه نمی تونستم را برم چی؟؟؟؟؟؟؟؟   قبل ازدواج ناراحتی پاهامو به مادر شوهرم و خود شوهرم گفتم و اصلا براشون مهم نبود تا حالا در بدترین و بدترین برخوردها یک بار هم به روم نیوردن.   درسته موقع زایمان تو اتاق عمل  موقع استخر  و ...... خیلی خجالت میکشم ولی زود به خودم میام و خدا رو شکر میکنم.       از خدا تن سالم و روحیه عالی بخواه.

مث مال منه😞😞😞??????

فکر کنم مال من شدیدتره   . ولی خییییییییلی بی خیالم. تن سالم  زندگی سالم روابط سالم بچه های سالم  حیه سالم برام خیلی مهمترینه.  فقط تو استخر  و پیش دکتر که میرم  کمی استرس می گیرم.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

2706