2733
2734
شما باورت ميشه إليزابيت تيلور گنجاه سال پيش جراحي زيبايي كرده ؟همون زمان هم براي ادمهاي معروف و پولد ...

😐😐😐😐😐😐😐😐

ناموسن؟

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وا شما زیبا به کی میگین

از ایرانیا: هستی مهدوی، ترانه علیدوستی، شبنم قلی خانی، پریناز ایزدیار، الناز حبیبی، سحر قریشی

خارجیا: آدری هیپبورن که نماد زیبایی قرن ۲۰ بوده

هانده ارچل که هیچ کس نمیتونه منکر زیباییش بشه

امبر هرد هم خوبه

دختر مونیکا بلوچی هم قشنگه

اینی که شما گذاشتی اصلا کیه؟

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2731
از ایرانیا: هستی مهدوی، ترانه علیدوستی، شبنم قلی خانی، پریناز ایزدیار، الناز حبیبی، سحر قریشی خارجی ...

سیبل جان خواننده ی ترکیه ای ولی هرچقدر هم زشت باشه حداقل از ترانه علیدوستی و شبنم قلی خانی و اینا خیلییی خوشگل تره

😐😐😐😐😐😐😐😐 ناموسن؟

ناموسن  ، قديمها جراحيها و كأشخاص انجام ميشد ولي انقدر گرون بود كه همون أدمها معروف اهلش بودن ، من خودم خيلي نيكل كيدمن و دوست دارم اما عكسهاي قديمشو ببين با الإنش زير پوستي جوانسازي ميكنن مثل مال ماتابلو نميرن دو كيلو ژل و چربي تزريق كنن بالش درست كنن رو صورتشون ، يا انقدر ابرزها رفته بالا من گاهي ميترسم ميگم طرف انگار إبره اش دارن پرواز ميكنن از صورتش برن،ولي كلا زيبايي خيلي سليقه ايه 

من خودم بعضي پوستهاي تغيره رو ميبينم طلائي رنگ هستن اصلا يه رنگ خاصي دارن خوشم مياد يا سفيد هلويي رنگ ميبينم ميگم اينم زيباست ، خدا به هركي يه زيبايي داده كاش قلبهامون زيبا باشن و افكارمون ،كسي و ميشناختم خيلي زيبا بود و خوش هيكل اما تا حرف ميزد از بوي بد دههنش نميخواستي يه كلمه ديگه بشنوي ازش گرچه  كه مطمن بيماري بوده ولي خوب اينم نقطه ضعفه

سیبل جان خواننده ی ترکیه ای ولی هرچقدر هم زشت باشه حداقل از ترانه علیدوستی و شبنم قلی خانی و اینا خی ...

،این خانوم از نظر من خیلی معمولیه ،عکسای دیگش رو هم تو نت نگاه کردم، جذابیتی ندیدم ،شما دوسش داشته باش

حالا با شبنم قلی خانی کار ندارم، ولی علیدوستی رفته بود تو لیست زیباترین زنان، از ایران دو تا بازیگر بودن، یکیش علیدوستی بود

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

خواهر شوهرام 

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
،این خانوم از نظر من خیلی معمولیه ،عکسای دیگش رو هم تو نت نگاه کردم، جذابیتی ندیدم ،شما دوسش داشته ب ...

خوب هر کس یه سلیقه ای داره اما فکر کنم شما لیست زیبا ترین زنان از نظر مردم میگین چون هیج وقت هیچ ایرانی جز زیبا ترین زنان از نظر دانشمندان که هر ساله برگزار میشه  نبوده تو این همه سال فقط یه ایرانی جز زیبا ترین زن جهان شد که اونم زمان قاجار بوده این چیزی که شما میگین حالا یه سایت خارجی برداشته یه نظر سنجی گذاشته مردم رای دادن دلیل نمیشه علیدوستی جز زیبا ترین زنان هست در حالی که سیبل جان یک سال به عنوان زیبا ترین زن جهان انتخاب شد و بقیه ی سال ها هم جز ۱۰ زن زیبای جهان از نظر دانشمندان نه مردم بوده

خوشگل نه اما جذاب ترین زنی که دیدم ویکتوریا بکهامه

با ینکه توی دهه چهارم زندگیشه اما واقعا جذابه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.