2733
2734
واقعا ،درسته من دوسال پیش رو ب روی آینه ایستادم گفتم من چقدر خوشگلم خوب پیرم بشم خوشگلم همیشه مورد ت ...

ان شاالله همیشه سلامت باشی عزیزم. بله واقعا درسته آدم زمانی که بیمار میشه دیگه براش اهمیت نداره زیباست یا زشته فقط میگه سالم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوست داشتم‌ ولی نمیشه😞

خب عزیزم منم صورت خودمو دوس دارم بنطرم قشنگم خب...چرا شما دردتون میگیره؟

چرا ازین که یه خانوم خودشو قبول داره و میگه من خوشگلم خوشحال نشدین؟🙄🙄

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
خیلی دوست داشتم‌ ولی نمیشه😞

چرا گلم مدل مگه نیستی عکسات باید همه جا باشه دیگه 

ولی خودمونیم یه سری از همین مدلها اصلا زیبایی ندارن بااینکه عمل و ارایش زیاد دارن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731
دخترش لباشو ژل زده؟

نه

نژاد لامصبشونه

🤣🤣🤣😍🤗🤩

ولی لبای مونیکا فرم داره مال دخترش هنوز پف بلوغ داره

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
اره واقعا آیشه

این که ابروهاش نامیزونه !

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2740
ان شاالله همیشه سلامت باشی عزیزم. بله واقعا درسته آدم زمانی که بیمار میشه دیگه براش اهمیت نداره زیبا ...

ممنونم تو رو خدا دعا کنید همه مریضها شفا پیدا کنن برا منم دعا کنید،دیگه خسته شدم برا من این بیماری خیلی عوارض داشت ، بزرگترین زیبایی سلامتی

من همیششششههه تو این تاپیکا میگم نمیگم خودم خیلی خوشگلم ولی خیلی خودمو دوست دارم چهرمو با همون معا ...

بله عکستون همون پروفایلتونه؟؟؟واقعا زیبایید الانم چروک مده

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!

توی رقص روی شیشه خیلی خوشگله لامصب

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706