2733
2739
عنوان

چطور خونه دار شدین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17526 بازدید | 92 پست

اول با وام و پس انداز یه خونه ۱۴۰میلیون خریدیم دو سال پیش بعد مسکن تو شروع کرد به گرون شدن سال بعدش اونو ۱۹۵فروختیم یه منطقه دیگه هنوز خیلی گرون نشده بود یه خونه ۳۰۰تومنی خریدیم یکسال نشستیم الان اونو فروختیم ۸۱۰تومن میخوایم بزنیم تو ساخت و ساز داریم دوباره میریم مستاجری خیلی شیک و مجلسی

همسرم شهرخودمون زمان مجرديش يه آپارتمان٨٠متري داشت و يه ماشين.

كارش تهران بود خونشم اجاره داده بود

خونه و ماشين و طلاها و كادوي عروسيمون و وام ازدواج جفتمونو گذاشتيم يه آپارتمان تو تهران خريديم 

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما 3 سال رهن نشستیم و تو اون سه سال پولهامون رو جمع کردیم و همه پس اندازمون رو دلار و سکه خریدیم . وام مسکن خانه اولی هم گرفتیم و با افزایش ناگهانی قیمت دلار ما پولدار شدیم و تونستیم خونه ای که مد نظرمون بود رو درست یک هفته مونده به سال جدید بخریم . خدا رو صد هزار مرتبه شکر - خدا ایشالا همه جوونا رو خونه دار کنه آمین

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2740

من سال ۹۱ حدود ۲۵ ملیون داشتم فکر نمیکردم خونه با این قیمت گیرم بیاد نخریدم گرون شد. قبل ۹۶ هم اون خونه ۵۰ بود  ۵ ماه پیش همون خونه رو خریدم ۹۰ تومن الآن ۱۵۰ تومنه . دیگه خودتون فکر کنید توی ۷ سال از ۲۵ ملیون شده ۱۵۰ ملیون و این داستان ادامه دارد ....

...
من یبار روششو گفتم تو یه تاپیک ریختن سرم انقد حرفم زدن ک پشیمون شدم... گفتن حالا چراخوشحالی ک خونه ...

حرفاشونو جدی نگیر هر تاپیک مفیدو اینجور میکنن بعد چرت و پرتو به به چه  چه راه میندازن

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
اول با وام و پس انداز یه خونه ۱۴۰میلیون خریدیم دو سال پیش بعد مسکن تو شروع کرد به گرون شدن سال بعدش ...

میدونید چرا مردم اعتراض به گرونی ها نمیکنت چون خیلی ها درصد خیلی زیادی از مردم پولدار شدن خیلی سرنایه هاشون چندین برابر شد 

چ روشی؟بگو تاماهم پیش بریم 

۵۰تومن نقد جور کردیم

۳۰تومن طلا فروختم

۲۰تومن قرض کردیم

۱۰۰تومنم وام مسکن  با اوراق(الان برجی۱۶۰۰ قسط میدیم)

کلا ۲۰۰ملیون جور شد

پارسال خداروشکر خریدیم-

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

بابام خونه داشت فروخت به هر کدوم از بچه هاش 18میلیون داد یه خونه کوچیک هم داشتیم  فروختیم وام هم گرفتیم تونستیم سه سال پیش خونه بخربم

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

ما سال نود ازدواج کردیم . وام ازدواجمون شش تومن بود با رونما و طلاهام بیست و سه تومن شد . سه میلیون دادیم به بانک مسکن و ازش اوراق خریدیم ...در واقع اوراق همون نوبت وامه .... و بیست میلیون هم مسکن بهموم وام داد و پولمون شد چهل میلیون و رفتیم یه خونه خریدیم چهل و پنج میلیون و چون پنج رو نداشتیم خونه رو رهن دادیم و دو سال با مادرشوهرم زندگی کردم تا پنج میلیون رو جمع کردیم دادیم به مستاجر و رفتیم سر زندگیمون . الانم سیصد قسط مسکن میدیم . 

۵۰تومن نقد جور کردیم ۳۰تومن طلا فروختم ۲۰تومن قرض کردیم ۱۰۰تومنم وام مسکن  با اوراق(الان برج ...

این روش دیگ ریختن تو سر داره عایا؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706