2737
2734
عنوان

کیا شغل خودشون یا همسرشون مغازه داریه میایین یه لحظه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31330 بازدید | 94 پست
ببین ما روزی یه تومن به طور متوسط فروشمونه. بعضی ماها بیشتر بعضی ماها کمتر. ولی ازونورم همینقدر شاید ...

عزیزم من صافی رو میگم مثلا ماهیانه صافی چقدر میوفته عزیزم براتون

خدایا شکرت
عزیزم من صافی رو میگم مثلا ماهیانه صافی چقدر میوفته عزیزم براتون

تقریبا هیچی  فقط این دست به اون دست میشه. مغازه خرج خودشو میده. بعد پول هم تو دستت میچرخه.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغازه چی دارین؟؟فروش ندارین؟؟

اول پروتینی زدیم  نشد..‌بعد لباس زنونه ...بازم نشد  بعدم کیف فروشی بازم نشد...هرچی پول درمیاوردیم باید میدادیم صاب مغازه...خیلی اوضاع بدی بود من وایمستادم مغازه شوهرم میرفت بازار جنس میاورد...ببین مثلا  همجا تی شرت ۱۵تومن بود ما میدادیم ۵تومن ولی خیلی جالب بود هیچیکی نمیخرید...تا این حد..اخرم عطاشو ب لقاش بخشیدیم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2731
فکرنکنم فروش داشته باشه اخه خیلیا میگن ما میخاییم حضوری بخریم؟؟

نه اتفاقا. الان خیلیا اینترنتی خرید میکنن. همینجا نظر سنجی کن. خیلیها حوصله خرید حضوری رو ندارن. اتفاقا بازار خیلی خوبیه اینترنت. مخصوصا اینستاگرام. یه بستر رایگانه که میتونی ازش استفاده کنی.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
تقریبا هیچی    فقط این دست به اون دست میشه. مغازه خرج خودشو میده. بعد پول هم تو دستت میچرخ ...

وای پس نمیشه باهاش کاری انجام داد یعنی پس اندازی کرد نه؟

خدایا شکرت
نه اتفاقا. الان خیلیا اینترنتی خرید میکنن. همینجا نظر سنجی کن. خیلیها حوصله خرید حضوری رو ندارن. اتف ...

خب روسری بیارم جینی تمام اون جین فروش میره بنظرت؟؟یا غیر روسری دیگ چی میشه بخرین؟

خدایا شکرت
2740
وای پس نمیشه باهاش کاری انجام داد یعنی پس اندازی کرد نه؟

بستگی داره. میگم که بعضی ماها میشه بعضی ماها هم باید از جیب بذاری. کلا به نظر من از هیچ کاری نکردن بهتره.

اره اگه طرحات قشنگ باشن همش میره. من خودم یه جین اوردم در عرض دو هفته همش رفت. دونه ای 40 هم سود کردم

خب روسری بیارم جینی تمام اون جین فروش میره بنظرت؟؟یا غیر روسری دیگ چی میشه بخرین؟

ساپورت، لباس زیر ، روسری اینا خوب جواب میده. زمستون که شد شال و کلاه. چون جینی مبخری برات ارزون میفته بعد تک میدی سود میکنی. مخصوصا شال و کلاه بچگانه

اره روزای بدی بود هیچوقت برنگرده

الان کار ی نمیکنی؟

بستگی داره. میگم که بعضی ماها میشه بعضی ماها هم باید از جیب بذاری. کلا به نظر من از هیچ کاری نکردن ب ...

اول از روسری های ارزون بیارم یانه.همون اول شیک بیارم؟؟

درضمن چه جنس روسری بیشتر فروش میره؟

خدایا شکرت
ساپورت، لباس زیر ، روسری اینا خوب جواب میده. زمستون که شد شال و کلاه. چون جینی مبخری برات ارزون میفت ...

اره خیلی فکر خوبیه میدونی تو فکر اینم ک اگ فروش نرفت تو اینستا چی؟؟

خدایا شکرت
2706